Sayfa Yükleniyor...

Alyans ve Gelin Takısı Modelleri

Alyans ve Gelin Takısı Modelleri

Evlilik kararının alınmasının ardından sıra yüzük seçimine geliyor. Yüzlerce farklı model yüzüğün arasından kendinize uygun olanı seçerken hayli zaman harcayacaksınız. Tektaş, söz yüzüğü, nişan yüzüğü, gelin takısı derken sürekli bir yüzük ve takı alışverişi yapmanız gerekecek. Her zevke uygun birbirinden farklı alyans ve takı modellerini bu sayfadan rahatlıkla inceleyebilirsiniz.

Evlilik yolunda alınan ilk yüzük tektaş oluyor. Tektaşı da alırken bütçenizi ve sevgilinizin zevklerini göz önünde bulundurarak birbirinden farklı pırlanta kesimlerinin arasından en uygun olanı seçmelisiniz. Yuvarlak, prenses, zümrüt, damla, oval, kalp, yastık ve markiz kesimleri galeriden inceleyebilirsiniz. Çiflerin arasındaki en kutsal sembol olan alyans için de karşınıza çok sayıda model çıkacak. Alyans seçiminde de fiyat, malzeme, kullanım rahatlığı ve estetik görünümü dikkate almalısınız. Yıllarca parmağınızda taşıyacağınız alyansı alırken eşinizin de beğendiği bir model olmasına dikkat edin. İnce, kalın, oymalı, sade, taşlı ve özel tasarım alyanslar arasından seçim yaparken zorlanırsanız sayfamızdan da yardım alabilirsiniz.

Düğün denildiğinde akla sadece yüzük gelmiyor tabi, gelin takısı da geleneklerimize göre alınması gereken aksesuarlar arasında yer alıyor. Düğün için bileklik, kolye, küpe ve yüzükten oluşan düğün setleri yanı sıra tüm bu takıları ayrı olarak da alabilirsiniz. Bunların yanında geleneklerimize göre altın bilezik de alınması şart tabi. Düğün hazırlıklarının zorlu ve oldukça maliyetli bir aşaması olan alyans ve takı alışverişi için aklınıza takılan her sorunun cevabını burada bulabilirsiniz. Hayalinizdeki takıyı ararken sitemizdeki firmalardan da fiyat alabilirsiniz.

düğün trendy logo FİRMALAR HAKKIMIZDA REKLAM İLETİŞİM GİZLİLİK POLİTİKASI SİTE HARİTASI