Sayfa Yükleniyor...

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK TÜM FİRMALAR BURADA

Yerel düğün üreticilerinin en geniş datasına sahip Düğün Trendy organizasyonunuz için en iyi seçeneği bulmanızı sağlar.

Arama Yap

HAKKIMIZDA


KİMİZ?
Biz 15 yıllık tecrübesi ile reklam sektörünün güçlü firması ADACREATİVE alt yapısı ile yeni bir oluşum ve başarı ekibiyiz. Reklam dışında sosyal medya ağlarında markaların tüm hesaplarının en etkili biçimde yönetilmesi bir diğer uzmanlık alanımız. Bilgi ve tecrübe sahibi olduğumuz bu alanları konusunun uzman ve ünlü isimleri ile olan bağlarımızla birleştirerek bu alanda tek olduğumuzu size yaşatarak göstermek öncelikli hedefimiz.
Bizle çalışan firmaları destekleyen sosyal medya yönetimi, sitemize girişlerin yüksek sayısı, etkin reklamlarla kendimizi ve doğal olarak bize bağlı firmaların tanıtımının yapılması sayesinde kendi alanında öne çıkmak ve bilinerek tercih edilen firma olmanızı sağlamak www.duguntrendy.com ekibinin işi. Bu bağlamda bizimle çalışmayı tercih eden her firma da artık bizim ekibimizin bir parçası.
DÜĞÜNÜN EN TREND HALİ
www.duguntrendy.com

Hayatın en önemli organizasyonu Düğün’lerin yeni ve büyük sitesi www.duguntrendy.com yayında.
Duguntrendy insanın başına gelecek en heyecanlı, en güzel ama bir o kadarda stresli ve yorucu süreç olan evlilik seremonisinin herkes tarafından daha kolay ve hızlı biçimde hayata geçmesi mottosu ile tasarlandı. Bu heyecanı yaşayacak kadın, erkek her yaş ve kesimden evleneceklere, annelere, babalara ve akrabalara gerek firmalar bazında gerekse konusunda uzman görüşleri ile gerçek bir rehber niteliği taşıyacak bu sitede sizin de farklı alanlarda yerinizi ayırdık.
Şimdi düğünlerin Türkiye’de takip edilecek yeni ve büyük sitesi www.duguntrendy.com ‘u sizlere tanıtmaktan gurur duyuyoruz.

düğün trendy logo FİRMALAR HAKKIMIZDA REKLAM İLETİŞİM GİZLİLİK POLİTİKASI SİTE HARİTASI