Sayfa Yükleniyor...

Gelin İç Çamaşırı

Gelin İç Çamaşırı Modelleri Arasında Seçim Yaparken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Gelin iç çamaşırı modelleri arasında seçim yapmak gelinlik seçimi kadar özen isteyen bir konudur. Kusursuz ve göz kamaştıran bir gelin olmak için her detayı düşünmeniz gerektiğini zaten biliyorsunuz. Vücut şeklinize ve kendi zevkinize uygun şekilde seçtiğiniz gelinliğin altına giyeceğiniz iç çamaşırı sizi kusursuz bir görünüme kavuşturabileceği gibi kötü bir görüntünün ortaya çıkmasına da neden olabilir. Kötü bir görüntü sergilememek için de gelin iç çamaşırı modelleri arasında seçeceğiniz model kesinlikle gelinliğinize göre seçmelisiniz. İç çamaşırı konusunda gelinlerin iki seçeneği var. Bunlardan iki parçalı olanların seçilmesi için gelinliğin vücudu saran formda ve ince kumaşlı olmaması gerekiyor, kabarık ve kalın kumaşlı gelinliklerin altına iki parçalı modellerden birini giyebilirsiniz. Tek parça olanlar ise her gelinlik modeli ile uyum sağlıyor.
Gelin iç çamaşırı seçiminde dikkat edilmesi gereken bir diğer konu da gelinliğin yaka ve dekolte bölümleri. Straplez gelinlikler iç çamaşırı seçiminde sizi zorlamayacak modellerden biri. Bu tarz gelinliklerin altına aynı renkte askısız bir sütyen sizin kusursuz görünmenizi sağlayacaktır. Göğüs dekolteli gelinliklerde yapışkanlı sütyenler tercih edilmeli. Sırt dekolteli gelinlik modelleri yine aynı şekilde yapışkanlı ya da alttan bantlı sütyen modellerini seçebilirsiniz. Yalnız şunu da unutmayın tüm gece üzerinizde kalacak olan iç çamaşırlarınız gelinliğinize uyumlu olduğu kadar sizi rahat ettirecek formda da olmalı. O yüzden de gelinliğin altına ve düğün sonrası giyeceğiniz iç çamaşırı modellerinin farklı olması sizin için daha iyi olacak.

Düğün Günü İçin Jartiyer Seçimi Nasıl Olmalı?

Genellikle kadınlar düğün günlerinde jartiyer giymek ister. Bu isteğinizi gerçekleştirebilmeniz için yine gelinlik modelinize dikkat etmeniz gerekiyor. Çok dar kesimli ve ince kumaştan hazırlanmayan yani jartiyeri belli etmeyecek her gelinlik modeli sizin hayalinizi gerçekleştirebilir. Eğer jartiyer kullanıma alışık değilseniz de düğünden önce mutlaka birkaç kez giyerek kendinizi ona alıştırmanız gerekecek.

düğün trendy logo FİRMALAR HAKKIMIZDA REKLAM İLETİŞİM GİZLİLİK POLİTİKASI SİTE HARİTASI