Sayfa Yükleniyor...

Soner Dalkılınç Saç Tasarım

Firma detayına ulaşabilir, görsellerini ve hizmetlerini inceleyebilir, onlara soru sorabilirsiniz.

Soner Dalkılınç Saç Tasarım
Soner Dalkılınç Saç Tasarım
Soner Dalkılınç Saç Tasarım
FİYAT TEKLİFİ AL Fiyat, bilgi ve tüm sorularınız için mesaj gönderin.

Firmadan randevu talebi almak için butona tıklayarak formu doldurabilirsin.

RANDEVU TALEBİ

FİRMA HAKKINDA

Müşterilerimizin Soner Saç Tasarım ve şubelerinde geçirdikleri her anın tadını çıkarmaları için çaba sarf ediyoruz. Amacımız müşterilerimizin Soner Saç Tasarımı benzersiz müşteri hizmeti ile hatırlamaları. Sadece isteklerini yerine getirmekle sınırlı kalmayıp beklentilerinin ötesinde bir hizmet anlayışıyla hareket ederiz. Bizim odak noktamız daima müşterilerimizdir; onlar, ihtiyaçlarına gösterilen ilgi ile şaşırtılmalı ve mutlu edilmeliler.

Hiç bir koşulda müşteri taleplerini geri çeviremeyiz. Bir müşteri şikayetinden tüm elemanlarımız kendilerini sorumlu hisseder. Soner Saç Tasarıma gelen her şikayet derhal işleme alınır, müşteriyi daima bilgilendirerek, problemi en kısa zamanda çözüme ulaştırmaya çalışırız.

Soner sac tasarım olarak çalışma şekli daima sorgulanarak, müşteriye daha iyi hizmet verme yolları aranır.

Tüm Soner Saç Tasarım ürün ve hizmetleri dünya kalitesinde olmalıdır. Bu ürün ve hizmetlere bayiler, servisler, çalışma yöntemleri ve müşteriye karşı tavır da dahildir. Bu sayede müşteri, Soner Saç Tasarım’dan daima yüksek kaliteli hizmet alacağını bilir ve güven duyar. Ziyaretçilerimizin bize karşı duyduğu bu güven duygusu bizim için en önemli reklam aracıdır.
Mükemmel bir müşteri hizmeti için takım çalışması benimsenmeli, Soner Saç Tasarım bünyesinde yapıcı bir rekabet ortamı oluşturulmalıdır. Problemleri çözmek için beraber hareket edilmeli ve mümkün olan en kısa sürede çözüme ulaşılmalıdır.

Müstesna yetenekleri ile öne çıkan kişilerle yıllardır çalışmaktayız. Bu kişilerin aynı zamanda müşteri memnuniyeti ilkelerini harfiyen yerine getirerek Soner Saç Tasarım’ın müşterilerine karşı belirlediği tavrı yansıtacak yapıda olduklarından eminiz.


Müşterilerin Soner Saç Tasarım’ı düşündüklerinde akıllarına olumlu, mutlu, arkadaş canlısı, istekli, tutkulu, yardımsever, dürüst, pratik yönü kuvvetli, zeki, dinamik ve işbirliğini seven insanlar gelmesi için çaba göstermekteyiz.


Müşterilerimize 'özel' olduklarını hissettirebilmek için elimizden geleninin fazlasını yapmaya çalışmaktayız. Müşterilerimizin salonda geçirdikleri her an ve talep ettikleri her hizmet için memnun olmaları ve kapımızdan mutlu bir ifadeyle çıkmaları bizim için çok önemli. Müşteriyle, satın aldığı hizmetin görevini tamamlayıncaya kadar ilgilenilmeli, ürün ile ilgili düşünceleri, müşterinin belirtmesine gerek kalmadan sorulup öğrenilmelidir. Bu tavrın müşteri dönüşünü sağladığı daima hatırlamaktayız.


HİZMETLER

Profesyonel makyaj yapıyor musunuz?

Evet

Ücretsiz prova hizmeti veriyor musunuz?

Evet

Ekibiniz var mı?

Evet

Özel Not

Ekstra hizmet seçeneğiniz var mı?
Manikür / Pedikür, Takma kirpik, Ağda

Kaç kişilik ekiple çalışıyorsunuz?
50

Minumum paket fiyatı

degisiyor

Ücret kriteri

degisiyor

Teslim süresi

1 haftadan az

Ne kadar önce iletişime geçilmeli

1 haftadan az

FİRMA İLETİŞİM BİLGİLERİ

Firma Yetkilisi:
Soner Dalkilinc

(0232) 342 22 48

info@sonersactasarim.com.tr

www.sonersactasarim.com.tr

Kazımdirik Mah 154 Sok 6/A Bornova

YORUM YAP Yorumlarınıza değer veriyor ve bilgilerinizi koruyoruz.

Yorum yapmak için giriş yapmalısınız.

YORUMLAR
düğün trendy logo FİRMALAR HAKKIMIZDA REKLAM İLETİŞİM GİZLİLİK POLİTİKASI SİTE HARİTASI