Sayfa Yükleniyor...
Uzmanından Balayı Önerileri
Uzmanından Balayı Önerileri
Uzmanından Balayı Önerileri
Uzmanından Balayı Önerileri
Uzmanından Balayı Önerileri
Uzmanından Balayı Önerileri
Uzmanından Balayı Önerileri
Uzmanından Balayı Önerileri
Uzmanından Balayı Önerileri
Şebnem Sakder

Uzmanından Balayı Önerileri

Şebnem Sakder

Düğün sonrası stres atmak ve dinlenmek için balayını iple çektiğinizi, nereye gitsek diye düşündüğünüzü biliyorum.
Bu yüzden
Bunları yapmadam dönmeyin !
Unutulmaz bir balayı mı hayal ediyorsunuz? O zaman şarap ve meyve sepetinizi otel odanızda bırakın ve aşk dolu günlerinize macera, çılgın partiler, kumdan kalelerle bol bol kahkaha ekleyin. Sizin için hazırladığım balayı önerileri arasından birkaçını seçin ve bunları yapmadan dönmeyin!

Sizler için seçtiğim;
En Romantik 5 Balayı Şehri

PRAG
Orta Avrupa`daki balayı mekanları içinde en romantik şehirlerden biri olan Prag, arnavut kaldırımlı, dar sokaklı bir köprüler şehri. Prag hakkında bakınırken karşıma komik bir yorum çıktı, konumuz romantik balayı şehirleri olduğundan paylaşmadan edemeyeceğim.
Şöyle demişler Prag için: `Kütüğü bile iyi bir aşık,’’ yapabilecek nitelikte bir şehir.Romantizimden bahsediyorsak daha ne olsun.

VİYANA
Avusturya’nın başkenti Viyana, dansın aşk hali valsin de doğduğu yer. Tutkulu bir dansın en ateşli aşklara denk olduğunu düşünen çiftlerin ilk tercihi olan Viyana, hem tarihi dokusuyla hem de kendisine aşık edecek derecede güzel kafeleriyle romantik balayı için ideal bir seçenek. Viyana, Orta Avrupa Turları sayesinde, Prag ve Budapeşte ile birlikte ziyaret edebileceğiniz bir destinasyon!

MALDİVLER
Özellikle doğal yaşam aşığı çiftlerin zengin su altı yaşamını bizzat deneyimlemek istemeleri, deniz kaplumbağaları, türlü balıklar, vatozlar ve hatta yavru köpek balıkları ile dünya gözüyle tanışma arzuları onları Maldivler`de balayı yapmaya itiyor.

ROMA
Balayı için gidilecek yerler arasında Roma`yı tercih eden çiftler için Sokakları kahve ve dondurma külahı kokan bir şehirde yürümek, aşk çeşmesine para atmak, dünyanın en lezzetli pizzalarını ve spagettilerini yemek istiyorlar.
Fakat sadece bir arena ve dünyanın yedi harikasından biri olan Kolezyum’u görmek ve içerisinde olmak için bile giden çiftler var.Üstelik İtalya turları ile sadece Roma`yı değil, İtalya`nın diğer romantik şehirleri Venedik ve Floransa`yı da görme şansını yakalayabilir, daha çok yer keşfetmiş olabilirsiniz.

BARSELONA
En romantik balayı yerleri listemize İspanya`nın ikinci büyük kenti olan Barselona da giriyor.Bu şehir sanata gönül vermiş çiftlerin balayı destinasyonlarından biri! Barcelona`yı seçen çiftleri, büyük çoğunlukta dünyaca ünlü La Sagrada Familia’ya karşı duydukları merak ve heyecan buralara kadar getirmiş olsa da çoğu şehirdeki katedralleri, bir masal dünyasına girdiklerini hissettiren Park Guel’i, şehrin mimari örneklerini unutamıyor. Bazı çiçeği burnunda damatların Barcelona’da balayı geçirme fikrine sıcak bakmalarının en önemli sebebi ise şehirdeki FC Barcelona futbol takımının stadı: Camp Nou!
Sizlere sunduğum önerilerden,

Viyana, Prag ya da Roma`yı tavsiye ederim.Viyana`da saray bahçelerini,kliseleri,klasik müziği, cafeleri,huzuru bulursunuz.Prag’ta etkileyici Arnavut kaldırımlı dar sokakları ,kliseler, cafeler, müzeler, eğlence sizi bekliyor.Roma`da kendinizi tam bir açık hava müzesinde hissedeceksiniz.Romantizmin kalesi Paris ise, aşkın kalesi Viyana`dır.

PAYLAŞ
düğün trendy logo FİRMALAR HAKKIMIZDA REKLAM İLETİŞİM GİZLİLİK POLİTİKASI SİTE HARİTASI