Sayfa Yükleniyor...

Abiye ve Nişanlık Modelleri

Nişan İçin Abiye Modeli Önerileri

Nişan, düğünün provası niteliğinde bir organizasyondur. Bu davette aileler birbirlerini tanır ve aradaki ilişki samimiyet kazanır. Düğün kadar heyecanla hazırlanacağınız bugün de abiye seçimi çok önemli. Gelinlik seçerken dikkat etmeniz gereken mekan, vücut tipi, eşinizle uyum ve mevsim faktörleri abiye seçiminde de karşınıza çıkacak. Nişan elbisesi, normal abiyelerden biraz daha gösterişli ve dikkat çekici olmalı. Düğünde sizi herkesten ayıran gelinlik olacak, nişanda da öyle bir abiye seçmelisiniz ki dışarıdan bakıldığında nişanlanan kişinin siz olduğunu herkesin anlaması gerekiyor. Bunun için de eğer büyük bir salonda nişan töreni düzenleyeceksiniz abartılı, kabarık, taşlı ve fazla dikkat çeken bir model seçebilirsiniz. Ancak daha küçük bir davet organize edeceksiniz yine dikkat çeken ancak biraz daha sade ve mütevazi bir abiye tercihi yapmalısınız. Eşinizle seçimlerinizin de uyumlu olmasına özen gösterin. Aynı tarzda kıyafetler seçmek sizin uyumlu bir çift olmanızı sağlayacak.

Vücut Tipine Uygun Nişan Elbisesi Seçimi Nasıl Yapılmalı?

Kıyafet seçiminizi her zaman vücut tipinize uygun şekilde yapmalısınız. Kusursuz ve şık bir görünüm için mutlaka abiye almadan önce vücut tipinizi öğrenmeniz gerekiyor. Türk kadınlarının çoğunluğu sizin de bildiğiniz gibi armut vücut tipine sahip. Siz de o kategorinin içinde yer alıyorsanız; straplez ve A kesim modelleri tercih edebilirsiniz. Eğer incecik ve kusursuz bir fiziğe sahipseniz de her türlü elbiseyi rahatlıkla giyebilirsiniz. Önemli olan vücudunuzda kusurlu gördüğünüz yerleri gizleyebilmek.

Mekana Göre Nişan Elbisesi Seçimi

Nişan için abiye modelleri arasında seçim yaparken mekan faktörünü de ön planda tutmalısınız. Hem mekana hem de nişan konseptinize uygun bir abiye seçtiğiniz takdirde, uyum içinde şık bir görüntü sergileyebilirsiniz. Nişan törenleri günümüzde hem salonlarda hem de evde yapılıyor. Eğer siz de evde bir törenle nişanınızı gerçekleştirecekseniz, kısa abiye modelleri arasında tercih edebilirsiniz. Salonda büyük bir tören yapacaksınız kabarık ve gösterişli modelleri seçebilirsiniz. Nişan için abiye seçiminizi yapmadan önce galeri bölümümüzde bulunan abiye modellerini incelerseniz, hem kafanızda bir model oluşturmuş hem de daha detaylı bilgiler edinmiş olursunuz.

Yakınındaki Tüm Gelinlik Firmaları

Hayalindeki abiye ve nişanlık modellerini yakınındaki moda evleri ve gelinlik firmalarından bulabilirsin.
Beğendiğin model için hemen firmadan randevu al!

Firmaları Görüntüle
düğün trendy logo FİRMALAR HAKKIMIZDA REKLAM İLETİŞİM GİZLİLİK POLİTİKASI SİTE HARİTASI