Sayfa Yükleniyor...
Düğün Teması Önerileri Ve Temalı Düğün Organizasyonları

Düğün Teması Önerileri Ve Temalı Düğün Organizasyonları

Modern zamanın getirdikleri arasında yerini alan düğün temaları son dönemde özellikle tercih ediliyor. Nasıl düğün teması seçsem yada nasıl bir organizasyon yapsam diyenleri duydum ve düğün teması önerileri ve temalı düğün organizasyonları hakkında birkaç tavsiyede bulunmak istedim. Verdiğimiz örnekleri sizler için özellikle araştırdık ve sizlere en yaratıcı ve farklı olanları anlatmak istedim. Birbirinden daha taratıcı olan fikirleri anlatırken sizde kendinize uygun olan başka fikirler edinebilirisiniz. Sırası ile her fikri kısa açıklama ile aktarırken sizde beğendiğiniz tema içine değişik konseptler ekleyebilirisiniz.Düğün Teması ÖnerileriHer bir düğün temasının kendi hikâyesi olduğunu hayal etmeyi unutmayın. Şimdi verilen düğün teması önerileri ve temalı düğün organizasyonları örneği renk temalı düğün organizasyonunda ya tanışılan ya da evlenme teklifi yapılan dönem yansıtılmaktadır. Beklide yaşadıkları mutluğu yansıtan renk tercihi yapılmaktadır. Bu sizin hayal gücünüze kalmış olan bir detaydır.Renk Temalı DüğünHer renk için farklı konseptler yer almaktadır. Organizasyonculara, neyi yansıtmak istediğinizi ve nasıl bir duygu yaşıyor olduğunuzu belirtirseniz sizler için düğün teması seçmek daha kolay olacaktır. Şimdi gelelim renk temalı düğünlere

Sonbahar renkleri : Gülkurusu, hardal sarısı, turuncu, tuğla rengi, kahverengi, bordo, koyu yeşil renkleri ile sonbaharın duygusallığını ve hüznünü yansıtabilirsiniz. Küllerinden yeniden doğan Anka kuşu misali aşkınızın ölümsüzlüğünü vurgulayabilirsiniz.
Kış renkleri : Kırmızı, siyah vizon, beyaz, altın rengi, gri, bej renkleri masumluğu, sadeliği zarafeti vurgulayabilir ve gelinliğiniz ile bir bütün içinde düğününüzde prenses gibi gezinebilirsiniz.

İlkbahar renkleri : Fuşya, pembe, yumurta sarısı, mor, mavi ve yeşil renkleri insanın içini kıpır kıpır emektedir tıpkı ilkbahar ayında yeniden doğan ve açan çiçekler gibi. Düğününüz capcanlı olsun herkesin ruh hali de canlansın derseniz bu renklerden bazılarını seçebilirisiniz.

Yaz renkleri : Turkuaz, açık pembe, limon sarısı, mint yeşili, gök mavisi, kum beji, lila ve somon renkleri ile yazın canlılığını ve sıcaklığını düğününüze yansıtabilirsiniz. Düğün zamanınızı ister yaz ayın da olsun ister olmasın bu renkler size yazın sıcaklığını hissettirecektir.Vintage Düğün Temasıİçinizde eskileri seven bir yanınız varsa ve ya eski tarihi düğünüze yansıtmak istiyorsanız düğün teması önerileri ve temalı düğün organizasyonları içinde bu tema size göre demektir. Eski şamdanlar, antika ya da antika görünümlü çatal bıçak takımları, kristaller, avizeler, dantel örtüler gibi nostalji yaşatan tüm detaylar ile eski tarihi hatırlatan bir düğün ile evlenebilirsiniz. vintage düğün temasıDeniz Temalı DüğünDüğününüzde tamamen denizi yaşamak ve yaşatmak istiyorsanız bu tema seçeneği tam size göre demektir. Deniz kabukları, deniz mavisi renkleri, denizyıldızları, balıklar, denizatları, yengeçler gibi birçok detaylar ile denizdeymişsiniz duygunu yaşayabilir ve yaşatabilirsiniz. Denizin insana verdiği huzur ve özgürlük hissi sizinle beraber misafirler bile mutlu olacaktır.Gökkuşağı Düğün TemalıDüğün gününüzde her şey gökkuşağı gibi parlak ve canlı olsun istiyorsanız düğün teması önerileri ve temalı düğün organizasyonları arasında bu seçenek tam size göre demektir. Gökkuşağının her rengi ile her mevsimi yaşayabilirsiniz. Gökkuşağı her insanın içine çocukluktan itibaren bir neşe vermektedir. İçinizde ki çocukla beraber düğününüzü neşelendirebilirsiniz. Tüm bu önerilerin tamamında her detayı pasta da, süslemede, düğün pastanızda, ikramlıklarınızda, düğün davetiyenizde, kostümlerde, hatta gelinliğinizde bile detaylandırarak konsepti bütün haline getirebilirsiniz. Bir noktadan sonra her şey artık sizin hayal gücünüze ve nasıl bir düğün istediğinize kalmaktadır. Artık her şey sizin elinizde düğün sizin düğününüz, nasıl hayal ettiysen öyle olması dileği ile….PAYLAŞ
YORUM YAP Yorumlarınıza değer veriyor ve bilgilerinizi koruyoruz.

YORUMLAR
düğün trendy logo FİRMALAR HAKKIMIZDA REKLAM İLETİŞİM GİZLİLİK POLİTİKASI SİTE HARİTASI