Sayfa Yükleniyor...
GÜLNUR MODAEVİ’NDEN GELİNLERE TAVSİYELER
ESRA KARTAL

GÜLNUR MODAEVİ’NDEN GELİNLERE TAVSİYELER

ESRA KARTAL

Gülnur Moda Evi,1998 yılında Bursa Heykel’de hizmete başlamış bir moda evi. Aldığı eğitim sonrası yarattığı kendi markasıyla Bursa piyasasına hızlı bir giriş yapan Gülnur Hanım, kısa zamanda ismini Bursa ilçeleri ve çevre illere kadar yaymış. Detaylara gösterdiği özen ile hayallerini birer birer gerçekleştirince atölyesi gittikçe büyümüş. Artık büyük bir aile olan moda evinde yıllar önce benimsediği ilkeler hâlâ geçerli. Bu ilkelerle yıllardır sürdürdüğü mesleğinde edindiği deneyimlerle Gülnur Hanım’dan evlenecek güzel gelinlere en önemli ipuçlarını aldık.

“Gülnur Moda Evi’nde kullanılan kumaşların dokusundan, aksesuar ve ipliklerin orjinalliğine ve kalitesine kadar her ayrıntıya çok özen gösteriyoruz. 16 yıldır müşterilerimize gösterdiğimiz özen onlar için olduğu kadar bizim içinde önemli.Sadece gelinlik değil bize gelen gelin adaylarına sonsuz hizmetimiz var. Abiyesinden nişanlığına, gelinliğine hatta kına gecesinde kullanacağı kaftanına kadar özel tasarım hazırlıyoruz.

Her genç kız, en özel günlerinden birini yaşadığı düğününde bir masal prensesi kadar kusursuz görünmeyi hayal ediyor. Gelinlik tercihleri ise, fizikleri, zevkleri, düğünlerinin olacağı mekan ve konsepte göre değişiyor. Bizim müşteri kitlemiz biraz daha sade, zarif ve şık olmalı. Model olarak, genelde dantelli hafif işlemeli modellerden bizim önerimiz. Tabi ki model seçiminde biz de sonuna kadar yardımcı oluyoruz. Unutmayın, hazırlık gelinlikle bitmez, aksesuarlar da çok önemli ve bu konuda dikkatli olmalısınız.

Bizim için gelinlik çok önemlidir ve kişiye özel olmalıdır, yani seçeceğiniz modelin karakterinizden özellikler taşıması size kendinizi iyi hissettirecektir. Gelinlik seçerken önem verilmesi gereken ilk kural, gelinliğin kişiye özel olması ve vücut tipine uygun seçilmesidir. Bu sene bu gelinlik modaymış ben bundan diktireyim diye bir şey yok. Bence Türkler genelde abartı ve sade arası gelinlik tercih ediyor. Avrupalılar sade, Araplar ise çok abartıyı seviyor. Bizde de toplumun geneli arada kalıyor. Gelinlik modası bence her yıl aynı. Genel kıyafetlerde olduğu gibi gelinlikte modaya değil kendine yakışanı giymeli insan. Özellikle genç ve fit bir vücuda sahip olan bayanların büyük ilgisini çeken balık etek gelinlik modelleri, çeşitli dantel süslemeleri ile oldukça şık ve zarif görünmenizi sağlayacak. Eğer fazla kilolu bir yapınız var ve bunları belli etmek istemiyorsanız, dantel süslü kabarık gelinlik modellerini tercih etmeniz gerekiyor. Ayrıca bu sene boydan dantel gelinlikler daha fazla öne çıkıyor. Kumaşlarda sert değil biraz daha tül ağırlıklı uçuş uçuş kumaşlar tercih ediliyor. Aksesuarlar da ise sade parçalar öneriyoruz.

Hayatınızın bu en önemli gününe hazırlanırken gelinliklerinin dikimini son zamana bırakmayın. Gelinliğinizi gerçekten bu işi eğitimiyle bilgisiyle gerçek terzi ve modacılara emanet edin. Bizim işimizde güven çok önemli. Biz bu konuda çok şanslıyız, çünkü müşterilerimiz bize işlerini bırakıp sırtlarını rahatça dönebiliyorlar. Biz de bu zamana kadar gözü yaşlı ve mutsuz kimseyi uğurlamadık.

PAYLAŞ
düğün trendy logo FİRMALAR HAKKIMIZDA REKLAM İLETİŞİM GİZLİLİK POLİTİKASI SİTE HARİTASI