Sayfa Yükleniyor...
Ecem Yol & Deniz Özlem
Ecem Yol & Deniz Özlem
Ecem Yol & Deniz Özlem
Ecem Yol & Deniz Özlem
Ecem Yol & Deniz Özlem
Ecem Yol & Deniz Özlem
Ecem Yol & Deniz Özlem
Ecem Yol & Deniz Özlem
Ecem Yol & Deniz Özlem
Ecem Yol & Deniz Özlem
Ecem Yol & Deniz Özlem

Ecem Yol & Deniz Özlem

Düğünümüz Hayalimiz Gibiydi
8 yıl önce üniversite hazırlık sınavı için gittikleri kursta tanışan Ecem Deniz çifti çok değerli hocaları ve Ecem hanımın nikah şahidi Zeki Uzun sayesinde birbirlerini daha yakından tanıma fırsatını bulmuşlar. Deniz beyin gösterdiği çabaların sonucunda aksaksız ilerleyen ilişkileri geçen yılların düşünce yapılarındaki ve yaşam şekillerindeki benzerlikleri de sergilemesi ile beş yıl sonra gelen bir evlilik teklifine dönüşmüş. Deniz beyin adı gibi deniz manzaralı güzel bir restaurantta yaptığı sürpriz evlilik teklifi yepyeni bir sürecin de başlangıcı olmuş.
Söz ve nişan süreçlerinin ardından yıllardır hayalini kurdukları düğün gününe sıra gelmiş. Düğün hazırlıkları sırasında en çok alışveriş yapmaktan keyif alan Deniz ve Ecem çifti hayallerini süsleyen Otantik Clup Hotel’de tamamen kendi zevklerini yansıtan bir düğün düzenleyerek dünya evine girmişler.
Gelinliğini Bursa’nın en iyi gelinlikçilerinden biri olan Akay Gelinlik’ten alan ve hayal ettiği gelinliği tam anlamıyla orada bulan Ecem hanım, gelin ayakkabılarını ise el yapımı özel tasarımlar hazırlayan Studio Rain Shoes’den alması tercih etmiş. Deniz beyin kostümü ise Sarar Interview’dan alınmış.

En büyük endişe
Evlilik sürecinde çok zorlu bir dönem yaşamadık çünkü bu tatlı koşuşturmayı doğal bir süreç olarak algıladık ve mümkün olduğunca tadını çıkardık. Zevklerimizin de birbirine yakın olması içinde bulunduğumuz durumu daha da kolaylaştırdı. Ancak yine de insan nasıl bir gece olacağı konusunda gecenin başında biraz heyecan duyuyor.

En güzel sürpriz
Düğünümüzün en güzel bölümü ikimizin de evlenmek için hayal ettiği mekanın Otantik Clup Hotel olmasıydı. Farklı konseptiyle bizi cezbeden bu mekan hem şehre yakın hem de şehrin yoğunluğundan uzak oluşuyla insanı bambaşka bir frenkansa çıkarıyor. Doğayla baş başa olan bu mekanda düğünümüzü yapmak meğer ikimizin de hayaliymiş. Düğün planlarının en başında ortaya çıkan bu küçük sürpriz zevklerimizin de ne kadar uyuştuğunu bir kez daha ortaya koydu.

En doğru tercih
Sonuç olarak hayatta her güzel an gelip geçicidir. Tek kalıcı olan ise fotoğraflardır. Fotoğraflara bakarak insanlar o mutlu güne geri dönerler. Biz de bu özel anı en güzel şekilde fotoğraflayan Bursa’nın bir numaralı fotoğraf tasarımcısı Tayfun Öztürk ile çalışarak hayatımızın en doğru kararını vermiş olduk.

En yanlış tercih
Düğünümüz boyunca bizi endişelendiren, içimize sinmeyen hiçbir şeyin olmaması en büyük şansımızdı belki de. Ama bizim için yanlış yaptık diyebileceğim bir nokta olmadı.

Düğünün müzikleri konusunda Hasan Dönmez’in profesyonelliğine güvenen ve hiç de pişman olmayan çift, muhteşem düğün fotoğraf tasarımları konusunda ise Tayfun Öztürk ile çalışarak hayatlarının en doğru kararını vermişler.

Tercihler
Gelinlik : Akay Gelinlik
Damatlık : Sarar Interview
Düğün mekanı : Otantik Clup Hotel
Müzik : Hasan Dönmez
Fotoğraf : Tayfun Öztürk

PAYLAŞ
düğün trendy logo FİRMALAR HAKKIMIZDA REKLAM İLETİŞİM GİZLİLİK POLİTİKASI SİTE HARİTASI