Sayfa Yükleniyor...
Gelin Arabası

Gelin Arabası

Gelin arabası, denince akla ilk gelen şey özenle süslenmiş ve kusursuz gözüken bir arabadır. Gelin arabaları sadece düğün gününe özel olmakla birlikte; nişan, sünnet gibi özel günlerde de süslenmektedir. Büyük önem ve değer taşıyan gelin arabaları özenle süslenerek kusursuz hale getirilmektedir. En özel günlerimizin arabaları da en az o gün kadar özel olmalıdır ki o günün güzelliğini ve kusursuzluğunu üzerinde taşısın. Özenle süslenen gelin arabaları sadece özel günlere aittir ve sadece o günün anlamını üzerinde taşımaktadır.

düğün günü gelin arabası

Gelin Arabasının Önemi Nedir?


Gelin arabası, düğünlerimizin olmazsa olmazları arasındadır. Düğünlerde en çok önem taşıyan ve en çok dikkat çekenler arasında yer almaktadır. Öyle ki gelinlerimiz bazen gelinliklerinden daha çok arabalarına önem vermektedir. Hangi araba, hangi model, rengi, görünüşü gibi birçok konuyu düşünürler ve ona göre gelin arabalarını seçerler. Süslemesi de gelin arabasını seçmek kadar önemlidir aslında. Arkasına yazılacak yazı, süslemesi, süslemede kullanılacak tülün rengi… Hepsi gelinlerimizin yakında ilgilendiği konudur aslında. O nedenledir ki düğünlerimizin olmazsa olmazları arasında yer almaktadır. Gelin arabası, bir gelinlik kadar önemlidir aslında. Hiçbir gelin asla süslü ve gösterişli olmayan bir araba ile düğün salonuna, çekime ve ya başka bir yere girmek istemez.

Gelinlerimizin en özel günlerinde en az gelinlerimiz kadar da özel olmalıdır gelin arabaları. Elbette ki her gelin arabanın gösterişli, güzel olmasının yanı sıra süslemesinin de bir o kadar gösterişli ve güzel olmasını ister çünkü en özel günde her şey güzel ve kusursuz olmalıdır. Gelin arabalarının kapsamı o kadar geniştir ki gelinlerimiz yeter ki hayal etsin ve istesin. Mutlaka bulunur ve gelinin istediği gibi süslenir. Gelin arabası, gelinin el çiçeğine, ayakkabısına, tacına da hitap etmeli ve uyumlu olmalıdır.

Gelin Arabasına Neden İhtiyaç Duyulur?Düğünlerin vazgeçilmezidir.

Gelinlerimizin olmazsa olmazları arasındadır.

Gelinlerimiz en güzel günlerinde sıradan bir arabayla düğün salonuna gitmek istemez.

Gelin arabası, gelinlerimizin en az gelinlik gibi küçüklükten hayalleridir.

Gelinlerin düğün günlerinde en az gelinleri kadar gelin arabalarının da göz önünde olmasını isterler.

Gelin Arabası seçerken dikkat edilmesi gerekenler

Gelin Arabası Nasıl Olmalıdır


Gelin arabalarında milyonlarca çeşitlilik bulmamız mümkündür. Klasik gelin arabası, üstü açık gelin arabası, spor gelin arabası, modern gelin arabası gibi birçok sıralama yapmak mümkündür. Ancak gelin arabası seçerken hangi mevsimde düğün yaptığımıza da özellikle dikkat etmemiz gerekmektedir. Kış aylarında düğün yapıyorsak eğer elbette ki üstü açık bir araba seçmemeliyiz. Gelin arabası seçerken özellikle dış görünüşten daha çok mevsime ve bizim için uygun olup olmamasına da dikkat etmemiz gerekmektedir. Gelin arabalarında sadece dış görünüşten ziyade mevsimine uygun olup olmadığı ve bizimde rahat edip etmeyeceğimizde göz önünde olmalıdır.

Gelin arabası süslemesine de değinecek olursak eğer ki gelin arabalarının süslemesi de gelin arabası seçimi kadar önem taşımaktadır. Gelin arabası süslemesinde milyonlarca çeşit bulmamızda mümkündür. Buna istinaden gelin arabası süslemeleri; tül, kurdele, kirpik, canlı güller ve daha birçok çeşit bulmamız mümkündür. Seçtiğimiz arabaya göre süsleme yapmak en doğrusudur fakat elbette ki seçtiğimiz arabaya uygun süslemeyi kesin yapabilmemiz de mümkün değildir. Üstü açık klasik bir araba seçimi yaptıysak eğer ön tarafına aranjman koymak yerine bir gelinlikli bebek koyabiliriz, eminim ki daha hoş ve şık duracaktır. Ya da spor bir araba tercih ediyorsak eğer güller koymak yerine daha sadece ve şık tercihler yapabiliriz.


PAYLAŞ
YORUM YAP Yorumlarınıza değer veriyor ve bilgilerinizi koruyoruz.

YORUMLAR
düğün trendy logo FİRMALAR HAKKIMIZDA REKLAM İLETİŞİM GİZLİLİK POLİTİKASI SİTE HARİTASI