Sayfa Yükleniyor...
Davetiye Modelleri 2018

Davetiye Modelleri 2018

2017 yılı romantik davetiyelerin yılı olurken; çiftler en romantik anlarını gerek fotoğraflarla gerekse de yazılarla davetiyelere taşıdılar. En özel günlerinde yanlarında olmasını istedikleri kişilerle de bu anılarını paylaşmış oldular. Bunun yanında 2018 yılında yine özellikle fotoğraflı davetiyeler trend olmaya devam edecekse de, bu yıl daha çok metalik davetiyeler ve tohum içeren davetiyelerin yılı olacaktır. Bu iki davetiye örneğini bahar aylarının sonlarına doğru sıklıkla göreceğiz. Özellikle tohum içeren davetiyelerin sayısı oldukça fazla olacağa benziyor. Bu kapsamda 2018 davetiye modelleri olarak öne çıkan davetiye modellerinin ayrıntılı ise aşağıda yer alıyor.Tohum İçeren DavetiyelerÖzellikle Japonya’da üretilen, tohum içeren gazeteleri pek çoğumuz duymuşuzdur. Okurlar gazeteyi okuduktan sonra toprağa ekmekte ve gazete içerisinde saklı olan tohumlar toprakta filizlenmektedir. 2018 yılında bu gazetelerle aynı özelliklere sahip kartların üretilip kullanıldığı bir yıl olacak. Özellikle doğa dostu olan çiftlerin doğaya karışan ve çevreye herhangi bir zararı olmayan bu tohum kartları tercih etmesi bekleniyor. Yeni yeni keşfedilen bir trend olan tohum kartları 2018 davetiye modelleri kavramına yeni bir soluk getirecek. Tohumlu davetiyeler tercihe göre pek çok bitkinin tohumlarını içermekte olup, çiftler diledikleri bitkinin tohumunu içeren kartları davetiye olarak seçtikten sonra sevdikleriyle paylaşabileceklerdir. Böylece hem doğa kazanacak hem de çiftler davetiyelerine çok daha fazla anlam yüklemiş olacaklardır.

Metalik Renklerde DavetiyelerBu sene moda metalik renklerin rüzgarını iliklerine kadar hissetmekte. Giyimde, makyajda olduğu gibi parlak metalik renkler2018 davetiye modelleri konusunda oldukça iddialı renk seçeneği olarak karşımıza çıkmaktadır. Parlak metalik maviler, griler, pembeler kimi zaman tek başına kimi zaman da renk cümbüşü halinde davetiyeleri süsleyecek. Peki sade davetiye sevenleri korkutmalı mı bu durum? Tabi ki hayır. Metalik renkler davetiyelerin ana rengi olabileceği gibi; sade davetiye tercih edenlerin seveceği şekilde siyah veya beyaz fonların üzerine yazı veya sembol şeklinde de yer alabilec20ektir. Bununla beraber 2018 yılında da 2017 yılında olduğu gibi el yapımı davetiye süsleri de davetiyelere ayrı bir hava katacaktır. Bu hususta vakti olan çiftlerin kişiye özel süslemelerle kendileri için özel kişilere farklı davetiye hazırlamaları da mümkün olacaktır.Davetiye Modelleri2018 Davetiye Fiyatları2018 davetiye fiyatları hakkında sizin için kısa bir yazı hazırladık. 2018 yılında evlenmeyi planlayan çiftleri yakından ilgilendiren bu konuda sizlere yol göstermek amacıyla birkaç tüyo ve bir fiyat aralığı vereceğiz. İlk olarak 2018 davetiye modellerinden kısaca bahsetmek gerekirse, sadeliğin ön planda olduğu, çiçek desenlerinin ağırlıklı olarak kullanıldığı ve sıradışı modeller ön planda olacak. Davetiye için ayırmanız gereken bütçe de bu modellerden hangisini seçeceğinize bağlı. Daha sade ve klasik bir seçim yapacaksanız bunun için fazla bir bütçe ayırmanıza gerek yok çünkü tanesini 30 kuruştan başlayan fiyatlarla yaptırabilirsiniz. Ancak özel tasarımlı ya da gösterişli bir model istiyorsanız tanesi için 3 TL’den başlayan fiyatları gözden çıkarmanız gerekecek. 2018 davetiye fiyatları ortalama haliyle böyle. Hangisini seçeceğiniz size kalıyor.
2017 yılı romantik davetiyelerin yılı olurken; çiftler en romantik anlarını gerek fotoğraflarla gerekse de yazılarla davetiyelere taşıdılar. En özel günlerinde yanlarında olmasını istedikleri kişilerle de bu anılarını paylaşmış oldular.2018 Davetiye Modellerinde Çicek Deseni Modası2018 davetiye modellerinde çiçek deseni modası çok sık karşınıza çıkacak. Bu yıl içinde bahar ve yaz aylarında düğün yapacak olan çiftler mutlaka trendler uygun olarak çiçek desenli davetiyeleri seçmeliler. 2018 davetiye modellerinde çiçek deseni modası birçok farklı şekilde karşınıza çıkacak. İlkbahar, sonbahar ve yaz aylarına özel farklı çiçek desenli davetiyeleri rahatlıkla bulabilirsiniz. Bu davetiyeler hem çok şık hem de düğün konseptiyle son derece uyumlu bir görselliğe sahip.PAYLAŞ
YORUM YAP Yorumlarınıza değer veriyor ve bilgilerinizi koruyoruz.

YORUMLAR
düğün trendy logo FİRMALAR HAKKIMIZDA REKLAM İLETİŞİM GİZLİLİK POLİTİKASI SİTE HARİTASI