Sayfa Yükleniyor...
Gelin Arabası Süslemesinde Farklı Modeller

Gelin Arabası Süslemesinde Farklı Modeller

Hayatınızın kalanını birleştireceğiniz ideal erkeği buldunuz, flört ettiniz, nişanlandınız, düğün tarihi ve mekânı ayarladınız, gelinliğinizi ve aksesuarlarınızı seçtiniz, her şeyi kendi adetlerinize, inançlarınıza, kişisel düşüncelerinize göre hallettiniz, bitti mi? Bitmedi, o güzel günde o mekâna nasıl gideceksiniz? Düğünlerin ve özellikle gelinlerin vazgeçilmezi, gelin arabasıyla. İsmi bile gelinden hareketle konulmuş ve o güne özel hazırlanmış aracın da tabi ki sizin kadar özel görünmesi gerekir. Yaşadığımız iletişim ve kolaylık çağında işler de eskisi gibi yürümüyor. Zaman içerisinde gelin arabası süslemesinde farklı modeller ile karşılaşıyoruz. Birkaç adet çiçek ve birkaç parça tül ile yapılan süslemeler artık çok geride kaldı.Süsleme çeşitliliğinde tahmininizden fazlası varYıllardır gördüğünüz bazı standart modellerin yanında görmeniz gereken yepyeni modeller artık uygulanıyor. Çünkü gelin arabası süslemesinde farklı modeller, tasarımcıların ve organizasyon firmalarının üzerine çokça çalıştığı ve yeni tasarımlar üretebildikleri bir alan. Koskoca arabayı bir gelin gibi süsletebilir yahut bir papyon motifiyle aracı damat konseptinde süsleyebilirsiniz. İhtişamlı görünümden yana iseniz bol renkte ve çeşitlilikte çiçeklerle, rengârenk süslerle göz alıcı bir tasarım kullanabilirsiniz. Sadelikten yana iseniz siyah aracın üzerine beyaz bir demet çiçek oldukça şık duracaktır.Yeniliklere açık olunEğer klasikçi bir tarzınız yoksa ve birkaç parça tülden fazlasını istiyorsanız gelin arabası süslemesinde farklı modeller denemeye açık olmalı ve araştırmalısınız. Fikir vermesi açısından birkaç model tarifi ilginizi çekebilir.Gelin arabasının üzerine birlikteliğinizi temsil eden bir çift yüzük figürü koyarak farklı bir tasarım elde edebilirsiniz.

Bir çift pelüş oyuncağı gelin ve damat formatında aracın ön kaputuna yerleştirip şirin bir görüntü elde edebilirsiniz.

Mizah içerikli bir cümleyle görenlere tebessüm ettirebilirsiniz. Veya romantik bir çiftseniz mizah içerikli yazı yerine duygu dolu bir şiirden iki mısra yazdırarak okuyanlarda güzel bir tesir bırakabilirsiniz.

Kiralayacağınız üstü açık bir arabayı balonlarla süsleyerek bakışları üzerinizde toplayabilirsiniz.

Tarihi bir mekânda düğün yapacaksanız yıllanmış bir aracı renkli çiçeklerle abartıya kaçmadan süsleyebilir ve mekânın havası ile uyumlu bir görüntü elde edebilirsiniz.

Gelin Arabası Süsleme Fiyatları


Gelin arabası süsleme fiyatları her şehirde farklılık gösterir. Gelin arabası süsleme fiyatları ilk olarak istediğiniz süs detaylarına ve şekline göre değişir aslında. Öncelikle nasıl bir araba seçtiniz ve bu arabanın nasıl süslenmesini istiyorsunuz ona karar verin. Hangi çiçeklerin kullanılmasını istiyorsunuz, çiçeklerden başka süs detayları olacak mı bunlar hep fiyatı etkileyen unsurlardır. Ancak ortalama bir fiyat aralığı da vermek gerekirse 100- 300 TL diyebiliriz. Genellikle gelin arabası süsleme fiyatları bu fiyat aralığı civarında değişir.Hayatınızın kalanını birleştireceğiniz ideal erkeği buldunuz, flört ettiniz, nişanlandınız, düğün tarihi ve mekânı ayarladınız, gelinliğinizi ve aksesuarlarınızı seçtiniz,


Gelin Arabası Nasıl Süslenir?


Gelin arabası nasıl süslenir diye merak edenler, bunu siz kendinizde yapabilirsiniz ancak profesyonel kişilere bırakırsanız daha garanti ve güzel bir iş çıkar ortaya. Gelin arabası süsleme işleminde en çok kullanılan aksesuar çiçeklerdir. Neredeyse tüm gelin arabalarında çiçekleri görürsünüz. Tüllerle hazırlanan şekiller ve süsler, bazen de balonlar gelin arabası üzerinde yer alabiliyor. Bunların yanında tabi olmazsa olmaz da cama yapıştırılan gelin ve damadın baş harfleriyle, plaka yazılarıdır. Gelin arabası süsleme işleminde istediğiniz tarz da önemlidir. Klasik mi, şık mı, nostaljik bir gelin arabası mı istiyorsunuz önce buna karar verin ve süsleme işlemini de ona göre yaptırın.PAYLAŞ
YORUM YAP Yorumlarınıza değer veriyor ve bilgilerinizi koruyoruz.

YORUMLAR
düğün trendy logo FİRMALAR HAKKIMIZDA REKLAM İLETİŞİM GİZLİLİK POLİTİKASI SİTE HARİTASI