Sayfa Yükleniyor...
Nişan Şaçı Modelleri

Nişan Şaçı Modelleri

Nişan saçı modelleri  arasında seçim yapma aşamasına geldiyseniz uzun bir hazırlık süreci sizi bekliyor demektir. Düğünden önce en çok heyecanlanacağınız ve o büyük günün provası niteliği taşıyan nişanınızda seçeceğiniz kıyafet ve saç, makyaj tercihleriniz sizi şık bir görünüme kavuşturacak etkenler. Biz bu yazımızda size kısaca nişan saçı modelleri hakkında tüyolar vereceğiz. Saç modelinize kıyafet tarzınıza ve mekana göre karar vermelisiniz. Büyük salonlarda yapılacak nişan töreninde saçlarınızda topuzun farklı modellerinden birini tercih edebilirsiniz. Açık hava mekanında yapılacak nişan da ise saçlarınızı açık bırakarak dalgalar, örgüler ve aksesuarlarla süsleyebilirsiniz. Eğer nişanınızı evde yapacaksanız da atkuyruğu ve örgülü saç modelleri sizin için uygun olacaktır.



Topuz Modelleri



Nişan davetinizi otel ve balo salonu gibi mekânlarda yapmayı planlıyor iseniz bu mekânlara en uygun olarak topuz modeller yapılmaktadır. Nişan saçı modelleri arasından topuz modelleri şık ve elegant bir konsept uygulamanıza yardımcı olacaktır. Topuz modellerinize biraz canlılık ve ışıltı vermek istiyor iseniz topunuzu parlak taşlarla süsleyebilirsiniz veya parlak taşlar ile yapılmış saç aksesuarlarınızı kullanabilirsiniz. Topuz modellerini kullanırken kuaförünüzün topuzunuzu iyi bir şekilde yaptığından emin olmalısınız. Çünkü nişan sonuna kadar topuzunun düşebilir bu da kötü bir görünüm sağlayacaktır. İyi ve sabit bir şekilde yapılmış olan topuzunuzu çeşitli spreyler ve kremler kullanarak sabitlemelisiniz. Dans ve oyunlar sırasında sabitlenmiş olan topuzunuz düşmeyecek ve nişan sonuna kadar dayanacaktır. Topuzunuzun daha doğal görünmesini istiyor iseniz saçlarınızın ön kısmında ince tutamlar halinde saçlarınızı salabilirsiniz. Saçınızın ön kısmından çıkan tutamlar ağır bir şekilde dalgalanarak zarif bir görünüm yakalamanızı yardımcı olacaktır.



Nişan Şaçı Modelleri



Doğal Saç Modelleri



Nişan davetinizi kır bahçesi gibi yeşillikler arasında yapmak istiyorsanız doğal nişan saçı modelleri tercih etmeniz gerekmektedir. Doğal saç modelleri arasında saçı açık bırakmak vardır. Kır nişanında rüzgârın etkisiyle hafif hafif uçuşan saçlarınız fotoğraflarda da harika görünmenize yardımcı olacaktır. Uzun saçlara sahipseniz saçlarınızı su dalgası halinde yaparak açık bırakabilirsiniz. Açık bırakılmış olarak kullanacağınız nişan saçınıza taş detaylı saç aksesuarları kullanarak güzel bir görünüm elde edebilirsiniz. Saç aksesuarlarının içerisinde olan çiçekten yapılmış taçlarda kır nişanınız için iyi bir tercih olurken doğal bir görünüm elde etmenize de yardımcı olacaktır. Saçınızda kullanmış olduğunuz çiçek detaylarınızı nişan buketinizde de kullanabilir iyi bir uyum yakalayabilirsiniz.



Örgülü Nişan Saçı Modelleri



Nişan töreninde saçlarınızı örgülü modellerle süslemek istiyorsanız çok şanslısınız, çünkü her zevke uygun birçok model sizi bekliyor. Örgülü saçlar günümüzde özel günlerin vazgeçilmez saç modelleri arasında yer alıyor. Özellikle de açık hava mekanlarında ya da evde yapılacak nişan merasimlerinde birbirinden şık örgülü nişan saçı modelleri arasından birini seçebilirsiniz. Hem açık bırakılan hem de toplanan saçlar için birbirinden farklı örgü modelleri bulabilirsiniz. Son zamanlarda örgü detaylı topuz modelleri de popülerlik kazandı. Daha şık ve ağır bir saç modeli arıyorsanız örgülü topuzlardan birini tercih edebilirsiniz. Ancak daha sade ve şirin bir model arıyorsanız tercihiniz mutlaka örgü detaylı atkuyruğu ya da açık bırakılan saçlardan yana olmalı. 



PAYLAŞ
YORUM YAP Yorumlarınıza değer veriyor ve bilgilerinizi koruyoruz.

YORUMLAR
düğün trendy logo FİRMALAR HAKKIMIZDA REKLAM İLETİŞİM GİZLİLİK POLİTİKASI SİTE HARİTASI