Sayfa Yükleniyor...
Kına Masası Nasıl Düzenlenir

Kına Masası Nasıl Düzenlenir

Kına gecenizde bir organizasyon şirketinden yardım almayacak ve organizasyonu kendiniz üstlenecek iseniz, öncelikle karşı karşıya kalacağınız ilk soru kına masası nasıl düzenlenir? Olacaktır. Kına masanızın düzeninde öncelikle önem vermeniz gereken konu ailenizin ve kendi isteklerinizin tanımını net bir ifade ile yapabilmekten geçiyor. İsteklerinizi gerçekleştirme aşamasında ise kına gecesi yapılacak mekanın büyüklüğü, yüksek tavanlara sahip olması ve renk seçimlerine dikkat etmelisiniz.Unutulmaz bir kına gecesi organizasyonu titiz ve planlı bir çalışma gerektirir. Misafirlerin karşılanması, misafirlerin doğru ve güzel bir şekilde yerlerine yerleştirilmesi için çok iyi bir ekip gerekmektedir.Kına Masasında Neler Olmalı?


Kına ve Nişan Masası Organizasyon listesinin başında elbette ki masa çiçekleri yerini alıyor. Burdaki önemli fark masalarda düğün organizasyonunun aksine çok daha canlı renklerde çiçek kullanımı tercih etmelisiniz. Masanın bir kısmında geçmişi hatırlatan kına masası dekorasyon objelerine yer verebilirsiniz.Masa ortasında ortamı şıklaştıracak mumlar ,çiçekler ve suplalar atlanmaması gereken detaylar listesinde. Son yıllarda kına gecelerinin de modernize olduğunu düşünecek olursak düzenleyeceğiniz organizasyonunuzun adetlerimizi de yansıtması gerektiğini göz ardı etmemelisiniz. Gecenin ilerleyen saatlerinde misafirlerinize ikram etmek üzere lokumlar şerbetler ve küçük poşetlerde hazırlanmış çerezleri ihmal etmemelisiniz.

Kına Masasında Kullanabileceğiniz SüslemelerSöz Masası ve Kına masalarınızın süslenmesi geleneği bizim ülkemizde eskilere dayandığı için daha çok Osmanlı aksesuarları, bakırlar, buna uygun lokumluklar kullanarak şık bir tema oluşturabilirsiniz.Bu aşamada tercih edeceğiniz masa çiçeklerinin kırmızı fuşya gibi canlı renklerden tercih etmenizi öneririz. Kına gecenizde misafirlere dağıtacağınız hediyeleri seçerken kullandığınız çiçek ve örtü renkleriyle uyumlu temalar seçmeye özen gösterin.Kına gecenizde kullanacağınız kına tepsisini kendiniz hazırlayabileceğiniz gibi dışarıdan da temin edebilirsiniz. Eğer kına tepsinizi kendiniz yapmayı düşünüyorsanız kına malzemelerini büyük zücaciyelerden ya da internet üzerinden kına malzemeleri yazarak da satın alabilirsiniz.Kına Masası Nasıl Düzenlenmelidir

Kınada Misafirlere Dağıtabileceğiniz Hediyeler Nelerdir?


Kına Gecesi geleneksel bir organizasyon olduğu için Osmanlı motiflerini ve kadife kumaşları tercih edeceğiniz ürünleri seçebilirsiniz. Örneğin seçeceğiniz küçük kavanozlara şık püsküller ile etiketleyebilir. İçerisine de ufak lavantalar koyabilirsiniz. Misafirlerinize kınanızda dağıtacaksanız bunu küçük kadife keselere koyarak hoş bir sunum sağlayabilirsiniz.Unutulmaz bir kına gecesi organizasyonu titiz ve planlı bir çalışma gerektirir. Misafirlerin karşılanması, misafirlerin doğru ve güzel bir şekilde yerlerine yerleştirilmesi için çok iyi bir ekip gerekmektedir.

PAYLAŞ
YORUM YAP Yorumlarınıza değer veriyor ve bilgilerinizi koruyoruz.

YORUMLAR
düğün trendy logo FİRMALAR HAKKIMIZDA REKLAM İLETİŞİM GİZLİLİK POLİTİKASI SİTE HARİTASI