Sayfa Yükleniyor...
Duvak Modelleri 2019

Duvak Modelleri 2019

Hayalinizdeki gelinlik modeliyle birlikte düğününüzde sizin için önemli olan tamamlayıcı, olmazsa olmaz duvağınız; hayallerinizi süslerken aynı zamanda sizi ve gelinliğinizi de bütün yapan unsurdur. Her ne kadar bazen duvak, en sona bırakılan bir detay olsa da aslında gelinlikle birlikte düşünülmesi gereken önemli bir detaydır. Duvak modelleri 2019 modasında farklılaşmaya ve değişik tasarımlara bürünmeye başlamakla birlikte size de geniş seçenekler sunuyor. Ancak gelinliğinizi ve gelin saçı modelinizi düşünerek hareket ettiğinizde işiniz hem kolay olacak hem de en doğru tercihi yapmış olacaksınız.2019 Duvak Modelleri Nelerdir?Gelinliğin en tamamlayıcı aksesuarı olan duvakları, gelinliğinizin boyuna, desenine, modeline ve düğününüzün yapılacağı mekâna uygun tarzda seçebilmeniz için duvak modelleri isimleri inceleyerek bazı ipuçlarını sizler için derledik…Rahibe duvak modeliKenarları dantellerle süslenmiş rahibe duvak modelini açık ya da topuz gelin saçı modelinizle tercih edebilirsiniz. Ayrıca orta kısmı tül olduğu için derin bir sırt dekoltesi duvağınızın altında oldukça hoş duracaktır.Parmak ucu duvak modeliTamamen tül olan modelin kenarları parmak ucu danteli ile çevrilmiştir. Özellikle saten bir gelinlik modeli tercih edecekseniz mutlaka bu duvak modelini düşünmelisiniz. Ayrıca bu duvak modeliyle her gelinlik yakası bütünlük sağlamaktadır.2019 Duvak Modelleri NelerdirKısa duvak modeliOldukça ince olan tülün çevresine çiçek motifleri ile çevrelenmiş kısa duvak modelini yakası açık bir gelinlikle kullandığınızda zarafetiniz ikiye katlanacaktır.Şapel duvak modeliBalo salonlarında yapılacak düğünler için en isabetli duvak tercihi olmakla birlikte prenses modeli gelinliklerde bütünlüğü gözleri kamaştıracak derecede yakalayan duvak modelidir.Puantiyeli duvak modeliTopuz gelin saçı modeliyle muhteşem bir estetik görüntü yakalayan puantiyeli duvak, üzerindeki puantiyelerle birlikte romantik bir ambiyans yakalarken aynı zamanda saten ve sırtı açık gelinlik modelleriyle şıklığı zirveye taşıyor.Uzun duvak modeliAdeta katedral formu taşıyan bu duvak modelini mutlaka gösterişli gelinlik modelinizde ya da balık form gelinliğinizde tercih etmelisiniz. Kenarındaki geniş çaplı danteller ile tek kat tasarlanan uzun duvak modeli, tüm gözleri sizin üzerinize toplayacaktır.
Hayalinizdeki gelinlik modeliyle birlikte düğününüzde sizin için önemli olan tamamlayıcı, olmazsa olmaz duvağınız; hayallerinizi süslerken aynı zamanda sizi ve gelinliğinizi de bütün yapan unsurdur.Mantilla Duvak ModeliBalo salonları veya tarihi mekânlarda tercih edilen, tamamı dantelden oluşan İspanyol tarzı bu duvaklar, gelinliği sade olan gelinlere asalet ve şıklık katıyor.Vals Duvak ModeliDiz ile ayak bileği arasında bir uzunlukta dört kattan oluşan duvaklar, bu katlar farklı boylarda olduğu için kabarık bir görüntü sağlıyor.

Tesettür Duvak ModelleriTesettür Duvak Modelleri modasında bu sene özellikle gelinler tarafından tercih edile modeller arasında taşlı modeller geliyor. Önden baktığınız zaman sade bir gelin başı görünümü arkadan baktığınızda ise taşlarla süslenmiş gelin başı görüntüsü veren bu model sıkça yer alıyor. Rahibe Duvak modelleri 2018 modasında sıkça denk geldiğimiz ve Türkan Şoray Duvak Modeli olarak adlandırılan duvak modeli bu yılda tesettürlü gelin adaylarının tercihi olmaya devam edecek. Modacıların taşlı, pırıltılı, incili gelinlik modellerine uyum sağlayan duvak modelinde seçtiğiniz aksesuarınızı daha sonraki günlerde gündelik kıyafetlerinizle de kombinleyebilirsiniz.PAYLAŞ
YORUM YAP Yorumlarınıza değer veriyor ve bilgilerinizi koruyoruz.

YORUMLAR
düğün trendy logo FİRMALAR HAKKIMIZDA REKLAM İLETİŞİM GİZLİLİK POLİTİKASI SİTE HARİTASI