Sayfa Yükleniyor...
Evliliğinizi Taçlandıracak Şık Alyans Önerileri

Evliliğinizi Taçlandıracak Şık Alyans Önerileri

Evliliğin ve birlikteliğin sembolü olan alyanslar ömür boyu parmağınızda taşıyacağınız bir imza olması nedeniyle oldukça önemlidir. Birçok çiftin alyans seçerken arada kaldığı durumlar olduğu bilinmektedir. İşinizi kolaylaştıracak alyans önerileri ile kararsızlığınızı ortadan kaldırmak için küçük ama etkili tavsiyelerimize kulak vermeniz önem taşımaktadır. Estetik görüntüsü ile baktığınızda içinizin açılacağı modeller tercih etmelisiniz. Nihayetinde bir ömür taşıyacağınız sembolik bir unsur. Hem şık hem de günlük hayatınızda sizi zora sokmayacak modeller tercih etmenizde fayda var. Şaşalı bir alyans istiyorsanız taşlı yüzükler tam size göre. İster tek taş isterse bütünü taşlar ile bezenmiş modeller zevkinize hitap edecektir.Öte yandan sadeliğin zarafetine inanıyorsanız taşsız, işlemesiz, düz bir model seçebilirsiniz. Eşiniz ile de uyum sağlayabileceğiniz sade bir model sizi daima mutlu kılabilir. Hem sade hem de gösteriş unsuru barındırsın dediğiniz anda birçok seçenek bulabilirsiniz. Düğün Trendy ile zevkinize uygun alyans modellerine ulaşmak artık eskisi kadar zor değil.İlgili Haber : Düğün Dansınızı Şansa Bırakmayın; Düğün Dansı KurslarıAlyans Seçiminin Püf NoktalarıGünlük hayattın her anında parmağınızda taşıyacağınız ömürlük imzanın seçimi elbette kolay değildir. Yaşam şeklinize ve tarzınıza göre alyans seçimi yapmak sizi mutlu sonuca ulaştıracaktır. Nasıl?


Seçeceğiniz alyans sizleri günlük hayatınızda olumsuz etkilememelidir. Gerek meslek gerekse ev işlerinde sizi yormayacak özelliklere sahip olmalıdır. İnce detayların ne önemi olabilir düşüncesi ile hareket etmek, istemeyeceğiniz sorunlar doğurabilir.
Eğer spor ile sürekli iç içe bir yaşantınız varsa tercihiniz daha çok sade ve taşsız modeller etrafında şekillenmelidir. Bu tercihte bulunmanız için illa spor ile ilgilenmeniz gerekmez. Giyim tarzı olarak sportif giyimi benimsiyor iseniz yine taşsız, gösterişsiz ve şık bir alyans size yakışacaktır.
Ev işleri ile fazlaca ilgilenen bir yapınız varsa bu da alyans seçiminiz üzerinde etkili bir faktör olacaktır. Neden diyecek olursanız: Sürekli deterjan veya sabun gibi kimyasallar ile temasınız sonucu yıpranmayacak ve kalitesinden ödün vermeyecek alyanslar sizi mutlu kılmaya devam edecektir. Taşlı bir yüzük tercih ettiğinizi varsayalım. Sürekli koşuşturma halinde taşını düşürebilirsiniz. Estetik açıdan elbette hoşunuza gitmeyecek bir durum olacaktır.


Alyans Seçiminde Dar veya Genişlik Durumu Önemli Midir?Alyansınızın dar veya geniş olması günlük hayatta sıkıntılara sebep olabilir. Çok olmasa dahi parmak ölçünüzün üzerinde bir genişliğe sahip olan alyans modelleri başlarda sorun olarak görülmese de ilerleyen zamanlarda fark edeceksiniz ki önünüze ciddi sorunlar çıkartacaktır. En büyük tehlike olarak parmağınızdan düşmesini gösterebiliriz.Evliliğin simgesi olarak taşıdığınız alyansınızı düşürmek pek de göz ardı edilesi bir sorun değildir. Öte yandan bol olmasının sorun teşkil edeceği bir başka durum ise sabun ile olan mecburiyetiniz. Parmağınıza uygun ölçüde seçmediğiniz alyans ellerinizin sabun ile buluşma esnasında sizi rahatsız etmesine yol açabilir. İçerisine sürekli sabun girmesi sizi rahatsız edecektir. Dar bir alyans seçimi ise parmağınızın tahriş olması sonucunu doğurabilir. Parmak ölçülerinize tam olan alyanstan yana tercihte bulunmak bu açıdan oldukça önemlidir.İlgili Haber : Gelin BohçasıAlyansın Hangi Madenden Yapıldığı Önemli Midir?Asla göz ardı edilmemesi gereken bir diğer durum ise alyansın hangi madenden üretildiğidir. Çoğunlukla altından yapılmış alyanslar tercih edilmek ile birlikte dini kurallar çerçevesinde erkekler için ana malzemesi gümüş olan alyans tercih edilmektedir. Cildiniz için hangi madenden yapıldığı önem teşkil ediyorsa mutlaka cildinize göre bir tercih yapmanız gerektiği unutulmamalıdır.Alyans FiyatlarıNet bir fiyat belirtmenin doğru olmayacağından dolayı öneriler çerçevesinde gruplandırma yaparak ilerlemek daha doğru olacaktır. Net bir fiyat söylenememesinin sebebi alyansın kaç gram olduğundan üzerindeki taşlara kadar çeşitli etkenler sayılabilir. İşlemeler ve taşlar alyans fiyatlarına elbette yansıyacaktır. Zarafetinize ve zevkinize uygun alyans için Düğün Trendy bünyesinde hizmet sunan birçok firmadan alışveriş yapabilir ve mutluluğunuzu taçlandırabilirsiniz.


PAYLAŞ
YORUM YAP Yorumlarınıza değer veriyor ve bilgilerinizi koruyoruz.

YORUMLAR
düğün trendy logo FİRMALAR HAKKIMIZDA REKLAM İLETİŞİM GİZLİLİK POLİTİKASI SİTE HARİTASI