Sayfa Yükleniyor...
HCR KUAFÖR’DEN GELİN SAÇI GELİN MAKYAJI TRENDLERİ
HCR KUAFÖR’DEN GELİN SAÇI GELİN MAKYAJI TRENDLERİ
HCR KUAFÖR’DEN GELİN SAÇI GELİN MAKYAJI TRENDLERİ
HCR Kuaför

HCR KUAFÖR’DEN GELİN SAÇI GELİN MAKYAJI TRENDLERİ

HCR Kuaför

Düğüne Hazırlık kısmı bazı çiftler için eğlenceli bazıları içinse heyecanlı ve mutlu geçiyor.Düğün tarihiniz belirlendi buna rağmen gelinliğinize ve tarzınıza uygun saç modeli konusunda heniz bir fikriniz yok ise tüm ailesi kuaför olan ve farklı salonları işleten HCR Saç ve Türban Tasarım’ın sahibi Hacer Onar ile yaptığımız söyleşi size favori gelin saç modelleri konusunda fikir verecektir.

“Bu sene abartılı topuzlar,alından çıkan salkım tutamlar tarihe karıştı.Artık çok daha genç,modern tasarımlar göreceğiz.Topuz hiç mi yok demeyin,elbette var,ama daha modern formlu,dağınık ve sade topuzları saç aksesuarları süsleyecek. At kuyruğu da gelin saç trendlerinden bir diğeri.Geriye doğru taranmış ve toplanmış at kuyruklarını saç aksesuarlarıyla beraber kullanıldığını göreceğiz.

Öncelikle müşterimizin saç yapısına çok dikkat ediyoruz. İnce telli bir saç yapısına uygulanabilecek modellerle daha kalın saç yapısına sahip müşterilerimize önereceğimiz seçenekler farklılıklar gösteriyor. Bunun dışında saç modelini belirlemede gelinliğinizin modeli ve düğün konseptiniz çok önemli. Eğer gelin adayımız bir salon düğünü yapacaksa gelin saçı tercihimiz sımsıkı topuz modeller, dalgalı bukleler ve şık aksesuarlarla süslü olmalı. Eğer kır ve ya kumsal düğünü yapacaksanız gelin saçınız çiçeklerle süslü dağınık topuz modelleri ve örgüleri tercih etmeniz doğru olacaktır.

Gelinlerin dikkat etmesi gereken yoğun bir cilt olmaması ve makyajın boya küpüne dönüşmemesi.Benim için gelin masumiyeti ifade ediyor.Bu yüzden gelin makyajında geline abartılı ifade vermekten herzaman kaçınılmalı.Gelinin hayatında en önemli günlerinden biri olduğu için doğru yönlendirme çok önemli.

Bu yıl trend renklerin kullanıldığı,cesur formlu makyajlara şahit olacaksınız. Dumanlı gözler bu senenin güzel gelinlerinin bakışlarına daha bir anlam katacak. Bu tarz bir göz makyajını tercih etmiş gelin adaylarının dudaklarında nude veya pastel tonlar kullanmalarını öneriyorum. Dudakların vurgulanacağı 2014 yazında daha parlak ve canlı rujlar kullanılacak. Kırmızı ve tonları bu trendin başını çekecek renk olacak. Bu sezonun renk anlamında zengin bir yıl olacağını rahatlıkla söyleyebiliriz.
Saç ve makyaj provası kesinlikle yapılması gerekiyor. Düğün mekanı, gelinliği ,duvak modeli, saç aksesuarı ve düğünün konsepti gelin saç ve makyaj modeli için çok önemlidir.
Çiçek trendinin yansıması olan tokalar topuzlarda,düz veya dalgalı saçlarda en çok tercih edilen aksesuar olacak.Yine bu yılın trendi olan bohem saç bantları 2014 gelinlerinin saçlarını taçlandıracak bir aksesuar.Hafif dalgalı taranmış uzun saçlarda,yine yıldız ve çiçek temalı küçük ve taşlı saç aksesuarlarını göreceğiz.Taşlı saç tarakları bu yazın gelinleri için sunulan bir diğer trend alternatifi.İnce ve zarif saç bantlarında beyaz renk kullanılmış ve genellikle inci detayı tercih edilmiş.Bunun dışında ise herhangi bir aksesuarın kullanılmadığı sade ama değişik formda taranmış topuzları tercih edebilirsiniz.


Gelinliğiniz ne kadar sade olursa olsun,onu saç ve yüz makyajınız ile hareketlendirebilirsiniz.Ya da gösterişli bir gelinliği sade tonlarda bir makyajla tamamlayabilirsiniz.
Makyajınızda sezonun öne çıkan renklerini rahatlıkla tercih edebilirsiniz.Bu sezon renk anlamında daha zengin olacak.Bir de tamamen nude tonlar kullanılarak yapılan makyaj var trendler arasında.Bu da doğallığı hiçbirşeye değişmeyen gelin adayları için ideal...

PAYLAŞ
düğün trendy logo FİRMALAR HAKKIMIZDA REKLAM İLETİŞİM GİZLİLİK POLİTİKASI SİTE HARİTASI