Sayfa Yükleniyor...
DİKKAT DİKKAT KONUMUZ DÜĞÜN ÖNCESİ SAÇLAR
DİKKAT DİKKAT KONUMUZ DÜĞÜN ÖNCESİ SAÇLAR
Okan Çevik

DİKKAT DİKKAT KONUMUZ DÜĞÜN ÖNCESİ SAÇLAR

Okan Çevik

Konuğumuz ise bugüne dek yaptığı gelin saçları ile saç profesörü olarak anılan Okan Çevik olacak. Okan Çevik DUGUNTRENDY takipçileri ve düğün vakti gelen güzel kızlarımız için bu senenin yaz modasının kesimlerinden renklerine, gelinlerin saçlarındaki dikkat çekici ayrıntılara kadar pek çok noktaya dair çok önemli bilgiler verdi.

“Bu yaz saçlarda karamel altın tonları, toprak tonları ve bakırlar çok moda olacak. Ama benim hanımlara önerim moda en olursa olsun kendilerine yakışan tonları bulup kullanmaya özen göstermeleri. Yaz mevsiminin favori saç kesimlerinde dağınık, hareketli, adeta kişiye özel tasarımların ön planda olduğunu göreceğiz. Modeller daha hacimli tasarlanacak ve saçlarda en çok dikkat çekecek noktalardan biri de uçlara doğru açılan ombre tarzının sıklıkla kullanılması olacak.

Özellikle kimyasal işleme maruz kalmış saçlar için yaz mevsimi çok tehlikelidir. Saçlarınıza bakım yapmak için salonların size sunduğu özel bakımlardan yararlanmak en iyi çözümdür. Ayrıca evde yapılan bazı hataları da tekrar etmemek gerekir. Saçlarınızın kurumasını ve tülermesini istemiyorsanız çok sıcak suyla yıkamamaya ve fazla şampuan kullanmamaya özen gösterin. Kağıt havlu kullanarak saçlarınızdaki elektriklenmeyi de önleyebilirsiniz. Uv filtleri ürünler saçlarınızın yaz mevsiminden az hasarla kurtulmasını sağlamada yardımcı olacaktır.

Yazın doğal saç trendine gelin saçları da uyum sağlıyor ve topuzların yerini serbest doğal saçlar alıyor. kendi salonlarını tercih eden gelinlerle birlikte düğün öncesinde prova yaparak gelinliğin modeli, kişinin yüz hatları, damadın boyu, düğünün yapılacağı mekan gibi unsurları göz önünde bulundurmanız gerekmekte.

PAYLAŞ
düğün trendy logo FİRMALAR HAKKIMIZDA REKLAM İLETİŞİM GİZLİLİK POLİTİKASI SİTE HARİTASI