Sayfa Yükleniyor...
Türkiyede Balayı İçin Gidilebilecek Yerler

Türkiyede Balayı İçin Gidilebilecek Yerler

Düğün sonrası vize ve pasaport gibi işlemler ile uğraşmamanın yanı sıra uzun yolculuklar ve daha büyük bütçeler ayırmamak için ülke içerisindeki pek çok noktada balayı yapabilmek mümkün olmaktadır. Türkiye’de Balayı İçin Gidilebilecek Yerler ile ilgili araştırma yapıldığında genellikle düğün sezonları yaz dönemine denk geldiği için ve ülkemizin Ege ve Akdeniz bölgelerinde turistik noktaları bu dönem içerisinde çok daha hareketli ve eğlenceli bir görünüme kavuştuğundan bu rotalara yönelmekte yarar bulunmaktadır. Deniz, kum ve güneş üçlüsü ile eğlenceli bir tatil geçirebilmenin yanı sıra kültür turizmi ve rafting, yamaç paraşütü, bisiklete binme gibi alternatif etkinlikleri gerçekleştirebilmenin mümkün olduğu bu rotalarda yer alan konaklama merkezlerinde de son derece kaliteli bir şekilde hizmet verilmektedir.

Ayvalık ve Çeşme Bölgelerinde Balayı KeyfiTürkiye’de Balayı İçin Gidilebilecek Yerler hususunda Ege bölgesinde yer alan Balıkesir Ayvalık, İzmir Çeşme ve Aydın Didim gibi rotalara yönelerek unutulmaz bir tatil yapabilmek ve keyifli bir balayı geçirmek mümkün olmaktadır. Kuzey Ege bölgesinin gözde merkezi Ayvalık’ta Cunda Adası, Şeytan Sofrası ve Sarımsaklı Plajı gibi noktalar ziyaret edilebilmekte ve bölgede yer alan oda kahvaltı konseptli otellerde uygun fiyatlara konaklamak mümkün olmaktadır. Kalesi, koyları ve plajları ile ön plana çıkan Çeşme’de tarihi ve doğal güzellikleri de gezebilmek ve Ege’nin yöresel lezzetlerini tadabilme imkanı bulunmakta olup özellikle Alaçatı bölgesindeki şirin mekanlara da uğramak bölgede yapılabilecek farklı bir etkinlik olarak karşımıza çıkmaktadır.Türkiyede Balayı İçin Gidilebilecek YerlerAntalya ve Muğla Kentlerindeki Turistik Noktalarda Balayı YapmakAkdeniz bölgesinde yerli ve yabancı turistlerin ilgi odağı konumundaki Antalya kentinde yer alan Kemer, Belek, Lara gibi rotalarda denizin tadına varabilmek ve bölgede yer alan şelaleler, antik kentler, müzeler gibi doğal ve kültürel noktaları ziyaret ederek balayı tatilini çok keyifli bir şekilde geçirebilmek mümkündür. Antalya’da özellikle Kemer bölgesinde yer alan gece kulüpleri sayesinde de sabaha kadar eğlenebilmek mümkün olmaktadır. Türkiye’de Balayı İçin Gidilebilecek Yerler ile ilgili olarak Muğla ili de en çok rağbet gören kentler arasında yer almakta olup Bodrum, Marmaris, Fethiye gibi rotalarda yer alan eşsiz koylar, plajlar ve diğer doğal güzellikler eşliğinde unutulmaz bir tatil keyfi yaşayabilme imkanı bulunmaktadır.Az Bilinen Balayı RotalarıAz bilinen balayı rotaları, size ömrünüz boyunca unutamayacağınız bir tatil imkanı sunuyor. Türkiye’de yer alan ve fazla bilinmeyen bazı balayı mekanlarını sizinle paylaşacağız. Doğa içinde sakin ve huzurlu bir balayı hayal ediyorsanız; Adatepe, Çukurbağ Yarımadası ve Kalem Adası sizin hayalinizi gerçeğe dönüştürebilecek yerler. Eğer tarih kokan bir yerde balayınızı yapmak istiyorsanız da size Kapadokya, Side ve Assos’u önerebiliriz. Az bilinen balayı rotaları sayesinde farklı bir yeri keşfedebilir ve unutulmayacak anılar biriktirebilirsiniz.
Türkiye’de Balayı İçin Gidilebilecek Yerler hususunda Ege bölgesinde yer alan Balıkesir Ayvalık, İzmir Çeşme ve Aydın Didim gibi rotalara yönelerek unutulmaz bir tatil yapabilmek ve keyifli bir balayı geçirmek mümkün olmaktadır.PAYLAŞ
YORUM YAP Yorumlarınıza değer veriyor ve bilgilerinizi koruyoruz.

YORUMLAR
düğün trendy logo FİRMALAR HAKKIMIZDA REKLAM İLETİŞİM GİZLİLİK POLİTİKASI SİTE HARİTASI