Sayfa Yükleniyor...
Yeni evleneceklere mutfak alışverişi tüyoları
Yeni evleneceklere mutfak alışverişi tüyoları
Yeni evleneceklere mutfak alışverişi tüyoları
Uğur Kaymak

Yeni evleneceklere mutfak alışverişi tüyoları

Uğur Kaymak

Nikah tarihinin yaklaşmasıyla çeyiz alışverişinin en teferruatlı aşaması olan mutfak alışverişi, züccaciye ürünlerinin seçimi noktasında büyük önem taşıyor. Seçim yapılırken sadece kişisel zevk ve görselliğe önem verildiği takdirde ise uzun süreli kullanılamayan ürünler mutfaklarımızı doldurmaya başlıyor. Sektörün deneyimli markası Emsan, yeni evleneceklere bu noktada önemli tüyolar veriyor.

Züccaciye ürünleri her evin ihtiyacı. Ancak bilinçsizce yapılan satın almalar, bir süre sonra evin bireylerini mutlu etmekten çok mutsuz ediyor. Kullanılmayan tencereler, çok yer kaplayan elektrikli cihazlar, fonksiyonel olmayan ve çabuk yıpranan mutfak ürünleri bunlardan sadece bazıları…

Bu noktada mutfak alışverişi yaparken en önemli detayın ürünün kalitesi ve sağlığa zararlı maddelerden yapılıp yapılmadığının teşhis edilmesi olduğunu aktaran Emsan, tüketici güvenliğini ve sağlığını ön planda tutuyor. Bilinen markalardan ürün tercih edilmesi gerektiğini öneren Emsan, tüketicilere satın aldıkları ürünlerde estetiğin yanı sıra kaliteyi ön planda tutmaları gerektiğini aktarıyor.

İhtiyaç listenizi mutlaka hazırlayın
Geniş ürün çeşitliliğiyle Emsan, kullanıcılarına ihtiyaçlarına göre birden fazla alternatif sunarken, çeyiz alışverişine gitmeden önce mutlaka ihtiyaç listesinin hazırlanması gerektiğini belirtiyor. Emsan ayrıca, tüketicilere ürünlerde son teknolojiyi kullanarak geliştirilen ve kullanım kolaylığı sağlayan granit, yanmaz yapışmaz tabanlı, enerji ve zamandan tasarruf sağlayan ve sağlıklı tencerelerin tercih edilebileceğini aktarıyor.

PAYLAŞ
düğün trendy logo FİRMALAR HAKKIMIZDA REKLAM İLETİŞİM GİZLİLİK POLİTİKASI SİTE HARİTASI