Sayfa Yükleniyor...
Bursa Nikah Salonları

Bursa Nikah Salonları

Bursa Nikah Salonları


Çiftlerin en mutlu anı düğün günleri olsa da nikah törenleri aslında daha büyük anlam taşır. Nikah, hayatlarını birleştirmelerinin sembolüdür. Düğün sadece eğlence amacıyla yapılırken, nikah ise Türk Medeni Kanunu ve Evlendirme Yönetmeliği kapsamındaki kurallar çerçevesinde yapılan resmi bir tören olma özelliğini taşır. Nikah törenleri çoğunlukla düğünden önce gerçekleştirilir. Doğru olan da nikahın, düğün gününe en fazla birkaç gün kala yapılmasıdır. Nikah töreni için belirlenen yerler de sayılıdır. Hayatınızın en anlamlı ve heyecanlı gününe ev sahipliği yapacak olan mekanları sizler için araştırdık. Bu yazımızda Bursa Nikah Salonları hakkında bilgiler vereceğiz.

Osmangazi Merinos Nikah Dairesi


Bursa’da nikah için en çok tercih edilen yerlerin başında Osmangazi Merinos Nikah Dairesi geliyor. Zaman zaman boş gün bulmanın da zor olduğu salonda canlı yayın hizmeti de bulunuyor. Belediye tarafından salona kurulan internet ve kamera sistemiyle nikah törenlerinin canlı yayınlanmasına imkan sağlanıyor. Modern bir hizmet sunan Merinos Nikah Dairesi merkezi konumuyla da tercih listelerinin başında yer alıyor.

Bursa Merinos Nikah dairesi

Bursa Tren İstasyonu Nikah Dairesi


Tren İstasyonu Nikah Dairesi de Bursa’nın Osmangazi ilçesine bağlıdır. Hayatlarının en özel imzasını tarihi bir mekanda atmak isteyen çiftler için en uygun tercihtir. İçerisinde kır düğünü alanı da bulunduran mekan açık havada yaz ve bahar aylarında eşsiz güzellikte bir nikah törenine ev sahipliği yapabilecek tüm niteliklere sahip. 600 kişilik kapasitesi bulunan Bursa Tren İstasyonu Nikah Dairesi, tarih kokan havasıyla dostlarınızla ve sevdiklerinizle unutamayacağınız bir töreni yaşama imkanını sizlere sunuyor.

Bursa Tren İstasyonu Nikah dairesi

Nilüfer Nikah Evi- Plaza 16 Nikah Salonları


Plaza 16’da hizmet veren Nilüfer Nikah Evi ise Bursa’nın popüler mekanlarından biri olarak karşımıza çıkıyor. Bursa Nilüfer Belediyesi’ne bağlı olan nikah evinde davetli sayısında göre; Salon Safir, Salon Zümrüt, Salon Yakut ve Kristal Banquet olmak üzere dört farklı salon seçeneği bulunuyor. Nikahtan sonra kokteyl hizmeti bulunan Salon Safir 120 davetliyi, Salon Zümrüt 300 davetliyi, göz kamaştıran şık tasarımıyla ön plana çıkan Salon Yakut 500 davetliyi ve açık havada tören seçeneği bulunan Kristal Banquet de 650 davetliyi ağırlama imkanını sunuyor.

Bursa Nikah Evi Plaza 16 Nikah salonları

Barış Manço Kültür Merkezi Nikah Dairesi


Düğün öncesinde evliliğini özel ve keyifli bir törenle resmileştiren çiftlerin Bursa’nın Yıldırım İlçesi’ndeki adresi ise Barış Manço Kültür Merkezi’nde bulunan Nikah Dairesi.. Açık havada da nikah töreni imkanı sunan ve 720 kişi kapasitesi bulunan Barış Manço Kültür Merkezi, çiftlere ve davetlilere yeşillikler içinde unutulmayacak bir tören yaşamalarını sağlıyor.
Belediyelerin hizmete sunduğu bu 4 nikah evinin yanı sıra çiftler düğün günüde özel salonlarda da bu resmi töreni gerçekleştirebiliyorlar.

Bursa Barış Manço Kültür Merkezi Nikah dairesi


PAYLAŞ
YORUM YAP Yorumlarınıza değer veriyor ve bilgilerinizi koruyoruz.

YORUMLAR
düğün trendy logo FİRMALAR HAKKIMIZDA REKLAM İLETİŞİM GİZLİLİK POLİTİKASI SİTE HARİTASI