Sayfa Yükleniyor...
Düz Kesim Gelinlik Modelleri

Düz Kesim Gelinlik Modelleri

Düz kesim gelinlik çoğu aday tarafından seçilen bir model olmamakla birlikte giymeyi düşünenler, model hakkında her şeyi bilerek tercih etmelidir. Düz kesim gelinlik seçimi için gelin adayının bu modellerin bele oturmayan bir yapıya sahip olduğunu ve yukarıdan aşağıya doğru genellikle girintisiz bir şekilde dümdüz indiğini bilmesi gerekir. Bu gelinlik modellerinin, dantel kumaşlardan dökümlü ya da tafta tarzı tok kumaşlardan vücudu saran düz etek çeşitleri bulunmaktadır. Yurt dışında çok sevilmesi ve tercih edilmesine rağmen ülkemizde gelinlik değil elbise olarak nitelendirilerek eleştirilere maruz kalmış fazla benimsenmemiş bir modeldir. Bu kesimdeki gelinlikleri modern yaşamdan ve iş hayatından sıkılan bayanların daha çok tercih ettikleri görülmektedir.2018 Düz Kesim Gelinlik Modelleri2018 düz kesim gelinlik modelleri, birbirinden şık tasarımları gelin adaylarının beğenisine sunuyor. Düz kesim gelinlikler sizin de bildiğiniz gibi çok fazla tercih edilmez ancak her sezonun koleksiyonlarında yer alır. Genellikle sade ve doğal bir görünüm sergileyen düz kesim gelinlikler, 2018 yılında da aynı tarzlarda karşımıza çıkıyor. 2018 düz kesim gelinlik modelleri sadeliğin ön planda tutulmasının yanı sıra bazen de romantik bir havayı sizlere sunuyor. Kumaş olarak genellikle dantel ve şifonun kullanıldığı düz kesim gelinliklerde, bazı tasarımcılar ufak dokunuşlarla seksi ve çekici bir hava da yaratıyor. En çok dikdörtgen vücut tipine yakışan bu gelinlikler, her mekanda rahatlıkla giyilebilir.Düz Kesim Gelinlik Modeliyle Uyumlu Duvak ModelleriDüz kesim gelinlik modeliyle uyumlu duvak modelleri mi arıyorsunuz? O zaman doğru yerdesiniz. Düz kesim gelinlik giymek isteyen gelin adayları için doğru duvak seçiminin tüyolarını vereceğiz. Duvak seçiminde şu nokta her zaman aklınızda olmalı; evet duvağım çok şık ve gelinliğimle uyum içinde olmalı ama gelinliğimin önüne geçmemeli. Bunu unutmazsanız eğer gelinliğinizle uyumlu duvağı daha rahat seçersiniz. Düz kesim gelinlikler ile genelde kısa, orta hizalarda, uzun ve kuş kafesi duvak modelleri tercih edilir. Bu modeller arasından seçim yaparken de düz kesim gelinliğinizin tarzını göz önünde bulundurun. Bu sayede düz kesim gelinlik modeliyle uyumlu duvak modelleri arasından seçim yapmak sizin için çok kolay olacak.

Düz Kesim Sırtı Açık Gelinlik ModelleriDüz kesim sırtı açık gelinlik modelleri fiziğine güvenen ve sırt dekoltesi vermekten çekinmeyen gelin adaylarına hitap ediyor. İddialı gelin adayları, düz kesim gelinlik giymek istediklerinde tercihleri doğal olarak sırt dekolteli modeller oluyor. Son yıllarda da neredeyse tüm koleksiyonlarda karşılaştığımız düz kesim sırtı açık gelinlik modelleri özellikle açık hava mekanlarında yapılacak olan düğünler için tercih ediliyor. Dikdörtgen vücut şekline sahip ve kusursuz bir sırt bölgesi olan gelin adayları, iddialı ve göz kamaştıran bir görünüm için bu gelinlik modellerini seçmeliler.Düz Kesim Gelinlik ve Vücut YapısıDüz kesim V yaka gelinlik modelleri, düz kesimlerde en çok tercih edilen modeller arasında yer alıyor. Şifon bir kumaşla hazırlanan ince ya da kalın askılı düz kesim gelinliklerde V yaka formu sıkça gördüğümüz bir model. Göğüs dekoltesi vermek isteyen ya da V yakanın duruşunu seven gelin adayları, düz kesim V yaka gelinlik modelleri arasından tarzlarına uygun olanı seçebilirler. V yakanın derinliğini de isteğinize göre seçebilir ve şık bir gelin olma yolunda emin adımlarla ilerleyebilirsiniz.Düz Kesim Gelinlik Model ÖrnekleriDüz Kesim Straplez Gelinlik ModelleriDüz kesim straplez gelinlik modelleri her sezon sıkça gördüğümüz ve artık klasik haline gelen modeller arasında yer alıyor. Bildiğiniz gibi straplez yaka formu gelinlikte en çok tercih edilen modellerden. Omuz ve göğüs yapısı straplez yakaya uygun olan gelin adayları, romantik ya da sade bir görünüme bürünmek için düz kesim straplez gelinlik modelleri arasından bir seçim yapabilirler.Düz Kesim Gelinlikler ve En Uygun Düğün MekanlarıDavetli sayısının az, dekorasyonun sade, minimal nikah sonrası yemekler, kumsal düğünleri, kır düğünleri, klüp ve sosyal tesis düğünleri düz kesim gelinlik seçimi için idealdir. Aslında bu model gelinlikler, kabarık prenses modelin kullanılmasını gerektirmeyen şaşaalı ve büyük mekanların dışındaki her düğün merasiminde seçilen kumaş, aksesuar ve yaka ile ihtişam yakalanarak göz alıcı bir şekilde kullanılabilir. Düz kesim gelinliklerde duvak kullanmak yerine seçilecek şık bir şapka, çiçek veya saç aksesuarının kullanılması daha uygundur. Düz kesim gelinliklerde V yaka ve uzun kollu modeller ve kayık yaka sırtı açık olanlar feminen bir görüntü katarken, düşük omuzlu ya da straplez modeller daha romantik bir hava oluşturacaktır.
Düz kesim gelinlik çoğu aday tarafından seçilen bir model olmamakla birlikte giymeyi düşünenler, model hakkında her şeyi bilerek tercih etmelidir.PAYLAŞ
YORUM YAP Yorumlarınıza değer veriyor ve bilgilerinizi koruyoruz.

YORUMLAR
düğün trendy logo FİRMALAR HAKKIMIZDA REKLAM İLETİŞİM GİZLİLİK POLİTİKASI SİTE HARİTASI