Sayfa Yükleniyor...
Balık Etli Gelinler Hangi Gelinlik Modelini Tercih Etmeli

Balık Etli Gelinler Hangi Gelinlik Modelini Tercih Etmeli

Balık Etli Gelinlere Uygun Gelinlik Modelleri


Klasik bir deyimle başlayalım, her genç kızın rüyasıdır gelinlik giymek. Ancak gelinlik seçiminde dikkat edilmesi gereken başlıca unsurun vücut tipiniz olduğunu daha önceki yazılarımızda belirtmiştik. Bu nedenle de hayallerinizdeki gelinlikle sizin vücut tipinize uygun gelinlik bazen farklılık gösterebilir. Özellikle de balık etli gelin adayları bu konuda bazen sıkıntı yaşayabiliyor. Ama bunu sorun olarak görmenize hiç gerek yok aslında. Balık etli gelinlere uygun gelinlik modelleri her tasarımcının koleksiyonunda rahatlıkla bulunabilir.
Balık etli hanımların gelinlik tercihinde çok dikkatli olarak işe başlamaları gerekiyor. İnce ve düzgün bir fiziğe sahip olan gelin adaylarına uygun olan tüm modellerden uzak durulmalı. Bu konuya dikkat ederek başlayacağınız seçim serüveninde size yardımcı olacak bazı tüyolara bu yazımda yer vereceğim. Balık etli gelinlere uygun gelinlik modellerinde dikkat edilmesi gereken bir diğer önemli nokta kusurlu bölgelerinizin farkında olmanız. Her kadının vücut hatları farklı olduğu için sorunlu ve kalın olan bölgeler de farklılık gösterir bildiğiniz gibi. Bunun tespitlerini yaparak o bölgeleri gizleyecek şekilde bir model seçmelisiniz.

balık etli gelinler
Dikkat edilmesi gereken bir konu da kollar. Kollarınız çok kalınsa straplez modellerin yanına sakın yaklaşmayın. Balık etli gelinlere uygun gelinlik modelleri arasından uzun kollu ya da tül kollu modeller seçmenizde fayda var. Eğer göğüsleriniz çok büyük ve beliniz de kalınsa bu bölgelerde sakın ama sakın abartılı aksesuara yer vermeyin. Tüm dikkati bu aksesuarlar çekeceği için kusurlu bölgeleriniz de gözler önüne serilmiş olacak, bu yanlışa düşmeyin.

gelinlik modelleri
Etek bölümü hakkında tüyolar verecek olursak, balık etli gelinler için en uygun etek tipi A kesimdir. Çok kabarık ve abartılı etekler sizi olduğunuzdan daha da kilolu gösterirken, ince balık kesimler de tüm kusurlarınızı gözler önüne serecek, bu yüzden de A kesim sizin kurtarıcınız olarak ön plana çıkıyor.

balık etli gelinlik modelleri
Işıltıdan ve gösterişten uzak kalamayan balık etli gelinler, sizde vücudunuzun en beğendiğiniz ve öne çıkartmak istediğiniz bölgelerinde boncuk, taş veya çiçek detayları kullanabilirsiniz. Bu sayede dikkat çeken gösterişli bir profile bürünebilirsiniz. Gelinlik kumaşı konusunda da şunu söyleyelim; mutlaka saten ve kalın kumaşları tercih edin. Çünkü tüller ya da ince kumaşlar vücut hatlarını daha çok belli eder. Uzun kuyruklu ve V yaka formundaki göğüs dekolteli modelleri de rahatlıkla seçebilirsiniz. Tüm bu önerileri dikkate aldığınız takdirde fazla kilolarınızı saklayarak zarif bir görüntü sergileyebilirsiniz.


PAYLAŞ
YORUM YAP Yorumlarınıza değer veriyor ve bilgilerinizi koruyoruz.

YORUMLAR
düğün trendy logo FİRMALAR HAKKIMIZDA REKLAM İLETİŞİM GİZLİLİK POLİTİKASI SİTE HARİTASI