İzmir’deki En Güzel Düğün Salonları

İzmir’deki En Güzel Düğün Salonları

İzmir düğün salonları düğün için seçilebilecek en güzel düğün mekanları sıralamasında bizim gözümüzde 1.sıradaki yerini çoktan aldı. İzmirli çiftler ya da düğününü İzmir’de yapmak isteyenler, bu yazımız sizin için. Bir kez gidenin asla vazgeçemediği yeşil ve mavinin bir arada olduğu en güzel şehirlerden biridir İzmir. Düğün için de mükemmel bir tercih olur. Peki İzmir’deki en güzel düğün salonları hangileri merak ediyor musunuz? İzmir’de düğün yapmayı planlayan çiftler için küçük bir liste hazırladık. Bakalım İzmir’deki en güzel düğün salonları listemizi beğenecek misiniz..

İzmir’deki En Güzel Düğün Salonları

Topkapı Garden Düğün Salonu


İzmir’in Bornova İlçesi’nde yer alan Topkapı Garden Düğün Salonu, en iyiler arasında yer alıyor. Açık ve kapalı toplam 9 farklı salonu bulunan mekan, her isteğe ve her mevsime uygun düğün organizasyonuna imkan sunuyor. 14 yıllık tecrübesini kaliteli hizmetle birleştiren Topkapı Garden Düğün Salonu, 1000 kişi ve üzeri kapasitesiyle büyük ve görkemli düğünler için tercih edilebilir.

İzmir düğün salonları

Aydemir Plaza Düğün Salonları


İzmir Bayraklı’da bulunan Aydemir Plaza Düğün Salonları, 7 farklı salonla hizmet veriyor. Sizi açık salonlarda doğayla, kapalı salonlarda ise saraylardaki konforla buluşturan Aydemir Plaza Düğün Salonları, her konsepte ve organizasyona da imkan veriyor. 750-1000 kişilik kapasitesi bulunan salonlarda hayallerinizde düğünü gerçeğe dönüştürebileceksiniz.

Aydemir plaza düğün salonu

Golf Wedding Club


İzmir Konak’ta bulunan Golf Gazinosu, en özel günlerinizde sizin kurtarıcınız olacak. Mükemmel dekorasyonu ve eşsiz lokasyonuyla, İzmirli çiftlerin düğün mekanı arayışlarına son verecek kaliteye sahip. Dört mevsim ayrı hizmet sunan Golf Gazinosu, tarihi dokusuyla da ilginizi çekecek. Kültürpark Fuar Alanı içerisinde bulunan düğün salonu misafirleriniz için de kolay ulaşım imkanı sunuyor.

Golf wedding club düğün salonu class=

Maksim Düğün Salonu


Karşıyaka bulunan düğün salonları arasında fazla tercih edilenlerden biri de Maksim Düğün Salonu. 350-400 kişilik kapasiteye sahip salon, bulunduğu ilçenin köklü düğün salonlarından biri aynı zamanda. Yılların deneyimini kaliteli hizmet anlayışıyla İzmirlilere sunan Maksim Düğün Salonu, modern ve şık düğünlerin adresi oluyor. Düğünle ilgili her türlü hizmeti de sunan salonda en özel ve anlamlı organizasyonunu sorunsuz bir şekilde gerçekleştireceksiniz.

İzmir’deki Maksim düğün salonu

Pırlanta Düğün Salonu


Bornova’da bulunan Pırlanta Düğün Salonu da İzmir’de düğün yapmayı planlayan çiftler için güzel bir seçenek. Çamdibi ve Yeşilova’nın merkezinde bulunan düğün salonu, sektöründe parmakla gösterilen mekanlardan biri. Yenilenen salonlarıyla hizmette olan Pırlanta Düğün Salonu, 500 kişiye kadar artan kapasitesiyle mükemmel bir düğünün adresi olabilecek değerlere sahip.

İzmir’deki Pırlanta düğün salonu


PAYLAŞ
YORUM YAP Yorumlarınıza değer veriyor ve bilgilerinizi koruyoruz.

Yorum yapmak için giriş yapmalısınız.

YORUMLAR
düğün trendy logo FİRMALAR HAKKIMIZDA REKLAM İLETİŞİM GİZLİLİK POLİTİKASI SİTE HARİTASI