Sayfa Yükleniyor...
Kaburga Gelinlik Modelleri

Kaburga Gelinlik Modelleri

Kaburga Gelinlik Modelleri her daim genç kızın rüyalarını süslemekte. Evleniyor musunuz, kafanızda uçuşan bin bir model kafanızda uçuşuyor mu? İnternette saatlerce gelinlik modellerine bakıp karar veremiyor musunuz? Gösterişli, ben buradayım diyen modellere mi gözünüz kayıyor? Salona girdiğinizde gözleri kamaştırmak mı istiyorsunuz? O zaman size her modele, arzuya göre tasarlanabilen kaburga gelinlik modellerinden bahsedelim biraz, işiniz kolaylaşsın. Kısa gelinlik de isteseniz, yakasını açık veya kapalı da isteseniz, kaburga gelinliklerin geniş seçeneklerde tasarlandığından emin olun. Masalsı aşkların tasarım seçeneklerine bir bakalım.Her Sezon Vazgeçilmez SeçimSon yıllarda gösterişli gelinlik modellerine gerçekten büyük damga vuran kaburga gelinlik modelleri, abartıyı seven gelinler için son derece şık bir seçim. Bele kadar oturan bu modeller belden itibaren kaburga şeklindeki bir tarlatan ile gelinliğin alt kısmını kabarık bir hale getirir. Ana çizgisi böyledir fakat değişik tasarımlarla zenginleştirilmiştir. İnce askılı olabilir, arzuya göre işli, dağınık, kayık yaka, straplez, karpuz kollu olarak da tasarlanabilir. Kumaş seçiminde geniş bir yelpaze bulunmaktadır. Yine arzuya göre taş işlemeli, şifon, Fransız güpürü, tül veya simli olabilir. Renk seçiminde de özgürsünüz. Tercih edilen renkler, krem, kırık beyaz, fildişi ağırlıklıdır.

Gelinlik Seçmek Artık Çok KolayArtık vitrinlerde çok sık görebileceğiniz kaburga gelinlik modelleri tüm ihtişamıyla gelin adaylarının seçimlerinde başı çekiyor. Kaburga gelinlik modellerinin tesettür tasarımları da bulunmakta ki birkaç yıl öncesine değin tesettürlü gelinlerin fazla seçenekleri yoktu. Gelin en güzel gününüzü bu modelle taçlandırın. Prensesler gibi herkesi büyüleyin. Asaletli gelinliğinizle damadın aklını başından alın. Düğün gününüzün bir peri masalı gibi olmasını istiyorsanız arzu ettiğiniz kaburga gelinlik modellerinden birini seçin. Göz kamaştırın! .
Son yıllarda gösterişli gelinlik modellerine gerçekten büyük damga vuran kaburga gelinlik modelleri, abartıyı seven gelinler için son derece şık bir seçim. Bele kadar oturan bu modeller belden itibaren kaburga şeklindeki bir tarlatan ile gelinliğin alt kısmını kabarık bir hale getirir.PAYLAŞ
YORUM YAP Yorumlarınıza değer veriyor ve bilgilerinizi koruyoruz.

YORUMLAR
Meryem Bostan 12.02.2019 17:08:00

Bunlar gerçekten harikaa site içerik bakımındanda gayet zengin.

Düğün Trendy Düğün Trendy

Beğenmenize sevindik Teşekkürler

düğün trendy logo FİRMALAR HAKKIMIZDA REKLAM İLETİŞİM GİZLİLİK POLİTİKASI SİTE HARİTASI