Sayfa Yükleniyor...
NURŞAH ŞİMŞEK & ORHAN TOSYALI
NURŞAH ŞİMŞEK & ORHAN TOSYALI
NURŞAH ŞİMŞEK & ORHAN TOSYALI
NURŞAH ŞİMŞEK & ORHAN TOSYALI
NURŞAH ŞİMŞEK & ORHAN TOSYALI
NURŞAH ŞİMŞEK & ORHAN TOSYALI

NURŞAH ŞİMŞEK & ORHAN TOSYALI

Aşk Tesadüfleri Sever
Hani romantik komedi filmleri vardır… Adam işi gereği banka şubesine gider. Bütün beklentisi uzun süre sıra beklemeden işini halledip gitmektir. Ama bir anda hayatının aşkıyla göz göze gelir ve o gün yaşadığı en heyecanlı ve mutlu günlerden biri olur. Orhan ve Nurşah da işte böyle tanışır. Orhan o gün bankadan çıktığında elindeki tek şey Nurşah’ın imzasıdır. Fakat o Nurşah’ı ilk gördüğü anda evlilik kararını vermiştir. Orhan, imkansızı ihtimal dışına alıp Nurşah’ın peşinden gitmeye karar verir. Süreç hiç de kolay olmaz. Hatta Nurşah’ın dikkatini çekip güvenini kazanmak için epey çaba sarf eder. Zaten olması gereken; yapılmayan şeylerden pişman olmak yerine, elden gelen her şeyi yapıp sonucu görmek değil midir?

Hayallerindeki düğün
Hayalimizdeki düğün; bir bahar günü, güneşin batışı ile birlikte başlayacak bir kır düğünü yapmaktı. Ancak biz birbirimizi daha fazla beklememek için düğünümüzü Holiday Inn’de gerçekleştirdik. Her şey hayal ettiğimiz kadar güzeldi.

Evlenme teklifi…
İşlerim dolayısıyla oldukça yoğun ve stresli bir dönemdeydim. Hiç ummadığım bir anda normal bir akşam yemeği yiyeceğimi zannederken, önüme yemek yerine yüzük geldi ve arkasından aldığım teklifle hayatımın en romantik gecesini yaşadım.

En zor olan …
Evlilik kararını aldıktan sonra zamanımızın çok kısıtlı olması ve Orhan’ın iş dolayısıyla sık sık yurtdışına çıkmak zorunda olması bizi oldukça zorladı.

En keyifli olan…
Bu yolda gerçekleştirdiğimiz en küçük ayrıntı, attığımız her adım keyifliydi. Çünkü her şey birbirimiz içindi.

Evlenecek çiftlere bu süreci kolaylaştırmak için tavsiyeniz
Özellikle düğün öncesi son dönemlerde oluşan stresle çiftlerin birbirlerini kırmamalarını tavsiye ediyoruz. Çünkü sonuç ortaya çıkınca hiçbir tatsızlık hatırlanmıyor.

Seçimlerimiz;
Gelinlik: Pierre Cardin
Düğün mekanı: Holiday Inn
Fotoğrafçı: Tayfun Öztürk
Pasta: Holiday Inn
Müzik: Samet Erenler ve ekibi
Organizasyon firması: Arkadaşlarımız ve biz
Damatlık: Pierre Cardin

PAYLAŞ
düğün trendy logo FİRMALAR HAKKIMIZDA REKLAM İLETİŞİM GİZLİLİK POLİTİKASI SİTE HARİTASI