Sayfa Yükleniyor...
Vintage Düğün Teması İçin 6 Öneri

Vintage Düğün Teması İçin 6 Öneri

Çiçeklerden Faydalanın


Çiçekler, vintage düğün temasının en önemli unsurlarından biri. Ancak çiçekleri klasik biçimde masa üstlerine , girişte ayaklı vazolara koymak yerine daha yaratıcı ve şirin yollar seçmenizi öneriyoruz. Mesala ; düğün alanının girişine eski tenekelerden sulama kapları koyun. Masalara farklı boylarda kavanozlar yerleştirin , kavanozun etrafını dantelle süsleyin.

Pastelin Gücü Adına


Vintage düğün neon renklerle olmaz. Eğer evlilik töreniniz için eski aromalı bir tarz arıyorsanız seçmeniz gereken renkler bej, bebek mavisi ,somon rengi ,uçuk pembe ve yeşil tonları olmalı. Kullanacağınız objelerden masa örtülerine, mumlardan aydınlatmalara kadar bu renklerin karışımını kullandığınızda ortaya şık bir vintage teması çıkacaktır.

Dantel Hiç Olmadığı Kadar Popüler


Vintage’in olmazsa olmazları arasında dantel bulunuyor. Başta gelinlik seçimi olmak üzere danteli düğününüzün her alanında kullanabilirsiniz.

vintage temalı düğün için dantel

Vintage Düğün Havuz Başında Olmaz


Her düğünün bir ruhu vardır. İnsanların en sık yaptıkları hata farklı akımların konseptlerini bir araya getirerek uyumlu olmalarını beklemeleri olsa gerek. Modern bir otelin salonunda ,klasik bir dekorasyonla hazırlanmış bir düğüne , rüstik bir gelinlikle çıkmanız , parçalar ayrı ayrı güzel olsa bile günün sonunda uyumsuzluk hissi doğuracaktır. Düğününüzü ne olursa olsun havuz başında yapmaktan kaçının. Vintage için en uygun temalar bahçe, avlu teras ve salonlardır.

Emeğini Kat


Vintage düğünlerde bir ritüeldir en az bir parçayı el emeğiyle hazırlamak. Eğer becerinize güveniyorsanız süslemeleri bile kendiniz yapabilirsiniz.

düğün için el süslemeleri

Aydınlatma Düğünün Her Şeyidir


Aydınlatma bir mekanı güzel ve sevimlide kılabilir, soğuk ve mesafelide. Vintage teması ampullere ,mumlara fenerlere bayılır. Onlarca ampulü farklı boylarda ayarlayarak girişe veya açık büfe barının üzerine yerleştirebilir, ve canınızın istediği her yerde mum kullanabilirsiniz.

vintage temalı aydınlatma


PAYLAŞ
YORUM YAP Yorumlarınıza değer veriyor ve bilgilerinizi koruyoruz.

YORUMLAR
düğün trendy logo FİRMALAR HAKKIMIZDA REKLAM İLETİŞİM GİZLİLİK POLİTİKASI SİTE HARİTASI