Sayfa Yükleniyor...
Damat Ayakkabısı Nasıl Olmalı

Damat Ayakkabısı Nasıl Olmalı

Gelinlerde olduğu kadar olmasa da damatlarda da kıyafet ve ayakkabı seçimi için uzun süreli bir araştırma gerekir. Aynı zamanda seçim yaparken dikkat edilmesi gerekenler de vardır tabi. Damatlar için kıyafet seçiminin tamamlanmasının ardından sıra ayakkabıya gelir. Peki damat ayakkabısı nasıl olmalı? Tüm akşam ayağınızda olacak olan bu ayakkabının hem rahat hem de şık olması gerekiyor. En doğrusunu seçmeniz için de size, “damat ayakkabısı nasıl olmalı?” sorusunun yanıtını vereceğiz.Damat Ayakkabısı Seçiminde Dikkat Edilmesi GerekenlerO özel günde gelinlerde olduğu kadar o meraklı bakışlar damatların da üstünde oluyor. O yüzden de hem şık hem de gelinle uyumlu bir görüntü sergilemeleri gerekiyor. Damat ayakkabısı seçiminde de ilk olarak dikkat edilmesi gereken nokta kıyafete uyumlu olması. Sonuçta damatların ayakkabıları gelinlerinki gibi gizli olmuyor, tamamen göz önünde. O yüzden de damatlar için çok önemli ayakkabı seçimi. Şık bir damat görüntüsü vermek için kıyafetinizle ayakkabınızın uyum içinde olması şart. Damatlığınız modeline, rengine ve tarzına dikkat edin ayakkabı seçiminde. Klasik modellere uygun olan rugan ayakkabıdır, spor olanlara da mat deriler.

Ayakkabı seçiminde düğünün yapılacağı mekanı da göz önünde bulundurun. Kır düğünü ve salon düğünlerinde seçmeniz gereken ayakkabılar farklılık gösterecektir. En önemli konulardan biri de ayakkabının rahat olmasına özen gösterin. Tüm gece ayağınızda olacak olan bu ayakkabıların zamanla canınızı yakmasını istemezsiniz sonuçta.Damat Ayakkabısı Nasıl OlmalıDamat Ayakkabısı ModelleriErkekler için birçok damat ayakkabısı modeli mevcut. Önemli olan az önce söylediğimiz kriterlere en uyumlu olanı seçmek.Klasik Damat AyakkabılarıEn çok rağbet görenleri sizin de tahmin edeceğiniz üzere bağcıklı ve klasik olanlar. Bu ayakkabılar neredeyse herşeyle uyum sağladığı için kolaya kaçmak isteyenler için uygun seçenekler olacak. Bu modellerde rugan ve mat deri seçenekleri mevcut ama unutmayın rugan sadece klasik seçimlerde kullanılır.Spor Damat AyakkabılarıDaha sportif bir görünüme bürünmek isteyenler için de mat deriden hazırlanan spor tarzda ayakkabılar bulmak mümkün. Bir de tabi ayakkabıda farklı ve sıra dışı modeller arayanlar var, onlar için de güzel modeller var tabi. Günlük kullandığınız spor ayakkabı modelleri ile damatlığınıza uygun bir seçim de yapabilirsiniz.Damat Ayakkabısı Nasıl OlmalıTopuklu Damat AyakkabılarıGelelim topuklu damat ayakkabılarına. Bunlar eşiyle arasındaki boy farkını kapatmak ya da açmak isteyenler için kurtarıcı modeller. Gelinin damattan uzun ya da aynı boyda oldukları zaman seçilen bu ayakkabılar, içerisinde yer alan gizli topuk sayesinde damadın boyunun uzamasını sağlıyor. Halk arasında boy uzatan damat ayakkabıları olarak da bilinen bu modellerle, dışarıdan belli olmayan düzenek sayesinde istediğiniz boy farkını yakalayabilirsiniz.
Gelinlerde olduğu kadar olmasa da damatlarda da kıyafet ve ayakkabı seçimi için uzun süreli bir araştırma gerekir. Aynı zamanda seçim yaparken dikkat edilmesi gerekenler de vardır tabi. Damatlar için kıyafet seçiminin tamamlanmasının ardından sıra ayakkabıya gelir.Damat Ayakkabısı FiyatlarıDamat ayakkabısı fiyatları da tabi modeline ve kullanılan malzemeye göre değişiklik gösteriyor. Size fikir olması için bir fiyat vermemiz gerekirse de minimum olarak 150-200TL bir bütçe ayırmanızı tavsiye edebiliriz. Bu en alt sınır ama damat ayakkabısı için fiyatlar artarak 700-800 TL’ye kadar bile çıkabiliyor.PAYLAŞ
YORUM YAP Yorumlarınıza değer veriyor ve bilgilerinizi koruyoruz.

YORUMLAR
düğün trendy logo FİRMALAR HAKKIMIZDA REKLAM İLETİŞİM GİZLİLİK POLİTİKASI SİTE HARİTASI