Sayfa Yükleniyor...
Nişanlık Modelleri ve Nişanlık Seçimi

Nişanlık Modelleri ve Nişanlık Seçimi

Her kadının vücut yapısı ve vücut tipi birbirinden farklıdır. Dolayısıyla da evliliğe atacağınız ilk adım olan nişan töreninizde giyeceğiniz nişanlığınız da vücudunuzun yapısına ve özelliklerine uygun olmalıdır. Şayet vücut hatlarınıza uygun bir nişan elbisesi seçimi yapmazsanız seçtiğiniz elbise ne karda mükemmel olursa olsun vücudunuzda istediğiniz estetik görüntüyü size sunmayacaktır. Nişan elbisesi seçimi yaparken mutlaka vücut özelliklerinizle birlikte birçok detayı göz önünde bulundurmak durumundasınız. Hayatınız boyunca bir kez yaşayacağınız nişan töreninizde tercih edeceğiniz nişan elbisesi ile nişanınızı tüm davetlileriniz için de unutulmaz hale getirebilirsiniz. Abiye modelleri nişan töreniniz için geniş bir model ve tasarım yelpazesine sahip olsa da dikkat edeceğiniz birkaç nokta ile seçenekleri minimuma indirerek en doğru tercihi yapabilirsiniz.Vücut Tipine Göre Nişanlık SeçimiNişanlık modelleri 2018 yılında geniş ürün çeşitliliğine sahip olsa da bu çeşitlilik sizi kararsızlığa düşürmesin. Sizin için ayırt edici özelliklerin başında öncelikle vücut tipiniz gelmelidir.Elma vücut tipi;Geniş omuzlarınız ve dolgun göğüsleriniz, kalın bir beliniz varsa dikkatleri göğüs ve bacak kısmınıza çekmelisiniz. Derin yaka dekoltesi, düz kesim yırtmaçlı nişanlık modelleri size uygun olacaktır.Armut vücut tipi;İnce bel ve geniş kalça yapısına sahip bir vücut tipidir. Böyle bir vücudunuz varsa; bedeni dar, etekleri volümlü ve derin V dekoltesi olan nişanlıklar sizin için ideal tercihler olacaktır.Dikdörtgen vücut tipi;Kıvrımsız ve düz bir bedene sahipseniz vücudunuz dikdörtgen yapıya sahip demektir. Böyle bir vücut özelliğindeyseniz öncelikle tüm bel oyuntulu nişanlık seçimlerinden uzak durmalısınız. Düz kesim, yüzücü dekolteli ve bacak yırtmacı olan nişanlık modelleri tercihiniz olmalı.Kum saati vücut tipi;90-60-90 olarak bildiğimiz vücut tipi olmakla birlikte dar kesimli tüm elbiseleri tercih edebilecek bir vücut tipidir. Sırt dekoltesi derin olan, A kesim, balık formlu ve yırtmaçlı nişanlık modelleri tam da size göre seçimlerdir.

2018 Nişanlık ModelleriSade Nişanlık Modelleri ile sık sık karşılaştığımız 2018 sezonunu geride bıraktığımız şu günlerde 2018 Nişanlık Modelleri hakkında en çok tercih edilen renk seçiminin mor tonları olduğunu söyleyebiliriz. Renk Kontrasları, ve elbise modeli ile uyumlu aksesuar seçimleri de yıldan geriye kalan detaylar arasında.
Her kadının vücut yapısı ve vücut tipi birbirinden farklıdır. Dolayısıyla da evliliğe atacağınız ilk adım olan nişan töreninizde giyeceğiniz nişanlığınız da vücudunuzun yapısına ve özelliklerine uygun olmalıdır.PAYLAŞ
YORUM YAP Yorumlarınıza değer veriyor ve bilgilerinizi koruyoruz.

YORUMLAR
Berna İleri 08.02.2019 12:18:00

Nişanlanmadan önce görseydim keşke bu haberi artık çok geç neyseki sitenizde düğün ile alakalıda harika vidceolar ve yazılar varrr :))

Düğün Trendy Düğün Trendy

Teşekkürlerrr :))

düğün trendy logo FİRMALAR HAKKIMIZDA REKLAM İLETİŞİM GİZLİLİK POLİTİKASI SİTE HARİTASI