Sayfa Yükleniyor...
Kum Saati Vücut Tipine Göre Gelinlik Seçimi

Kum Saati Vücut Tipine Göre Gelinlik Seçimi

Gelinlik tercihlerinde oldukça sorun yaşayan gelin adayları verdiğimiz tavsiyeler ile bir takım problemlerden kurtularak ideal gelinlik modelini alıp uygun bir tercih yapacaktır. Kum saati vücut tipine göre gelinlik seçimi yapacak olan gelin adayları gelinlik modeli seçimi yaparken diğer modellerden daha kolay tercih yapabilmektedirler zira vücut ölçüleri zarif ve narin bir özelliğe sahiptir. Bütün kadınların ideal vücut ölçülerine sahip olmak istemeleri gayet normal olmakla birlikte ancak zor bir şeydir. Kusursuz vücut ölçüleri kum saati gibi ince bel, vücudun üst ve alt bölgeleri birbirleri ile oldukça uyumlu olup en ideal vücut ölçüleridir. Vücudun kum saati vücut tipi özelliklerinde ise harika bir fiziğin var ve gelinlik seçerken zorlanmayacaksın demektir.Kum Saati Vücut Tipi Nedir?Gelinlik tercihi yaparken dikkat edilmesi gereken hususlardan bir tanesi de vücut ölçülerinizin hangi özellikler sahip olduğunu bilmektir. Rastgele yapılan bir gelinlik tercihi sizi gecenin sonunda mutsuz edebilir. Bu yüzden vücut özelliklerinizin kum saati vücut tipi olduğunu düşünürsek özellikleri şöyledir. En güzel ve ideal biçimde kum saatine benzer bir özelliğe sahiptir. Birbirleri ile uyumlu tam bir ahenk içerinde bulunan omuzlar kalçalar, dolgun ve ideal göğüsler, ince bir bel ve kusursuz sütun gibi bacaklar sizin Kum saati vücut tipine göre gelinlik seçimi yapmanızı önermemiz için yeterlidir.Kum Saati Vücut Tipine Göre Gelinlik Seçimi Nasıl Yapılmalıdır?Bu özelliklerdeki bir kadına yakışmayacak gelinlik tipi olmadığını söyleyebiliriz. Bütün modeller sizin vücut ölçülerinize uygun olabilir. Kum saati vücut tipine göre gelinlik seçimi yapacak olan gelin adayları sadece vücut özelliklerine uygun kumaş seçimi ve gideceği mekânın özelliklerine uygun bir model seçimi yapması gerekir. Kalçaların öne çıkartıldığı ‘’V’’ yaka derin dekolteli balık modelinde bir gelinlik ve hatta sırt dekolteli bir modelde vücudunuza uygun bir gelinlik modeli olabilir. Balık modeli gelinlik giyerken gizemlide olmak isterseniz truvakar kollu ve kayık yakalı model tercih etmelisiniz. Ön taraftan bakıldığında gayet mütevazi gelinlik modeli uzun bir balık kuyruğu ile sırt dekoltesi ile birleştiğinde gizemli göründüğün kadar seksi bir görünüşe de sahip olursun.

Kum Saati Vücut Tipine Uygun Gelinlik Seçimi Nasıl OlmalıKum saati vücut tipine uygun gelinlik seçimi nasıl olmalı diye merak edenler buraya! Adından da anlaşılacağı gibi bu vücut tipinin en belirgin özelliği vücudun bir kum saatine benzetilmesidir. Bu vücut tipine sahip olanlar da dünyanın en şanslı kadınları olarak gösterilir, çünkü kusursuz ve muazzam vücut ölçülerine sahiptirler. Bu vücut tipine yakışmayacak bir gelinlik modeli de henüz bulunmadı diyebiliriz. Tüm gelinlik modelleri, kum saati vücut tipi için kusursuz bir uyum sağlar. Özellikle de herkesin bayıldığı ve giymek istediği ancak zor bir model olduğu için uzak durduğu balık model gelinlikler, ve a kesim gelinlik ve helen tipi gelinlik modelleri en doğru çözümlerdirKum Saati Vücut Tipi Nasıl OlunurKum saati vücut tipinin özellikleri nelerdir diye soranlar için özel bir yazı hazırladık. Kum saati vücut tipi, dünya genelinde ideal ve kusursuz vücut olarak tanımlanır. Modellerin vücut şekli olarak da gösterilen kum saatinde vücut ölçüleri; 90-60-90’dır. Yani göğüsler ve kalçalar dolgun, bel ise ince olur. Kum saati vücut tipinin özellikleri arasında en dikkat çekeni ise kıyafet seçiminde çok özgür ve şanslı olmalarıdır. Kum saati vücut tipine sahip olan kadınlar istedikleri tüm kıyafetleri rahatlıkla giyebilirler ve muazzam bir görsellik sergilerler.
Gelinlik tercihlerinde oldukça sorun yaşayan gelin adayları verdiğimiz tavsiyeler ile bir takım problemlerden kurtularak ideal gelinlik modelini alıp uygun bir tercih yapacaktır. Kum saati vücut tipine göre gelinlik seçimi yapacak olan gelin adayları gelinlik modeli seçimi yaparken diğer modellerden daha kolay tercih yapabilmektedirler zira vücut ölçüleri zarif ve narin bir özelliğe sahiptir.Kilolu Gelinler Nasıl Gelinlik SeçmeliKilolu Gelin Adayları için en uygun gelinlik modelleri arasında A formu Gelinlik Modellerini önerebiliriz. A formlu Gelinlik Modelleri arasında etek ucuna doğru yumuşak bir kesim ile inen gelinlik modelleri doğru sonuçlar almanızı sağlayacaktır. Geniş Etek kullanımlı gelinlik modelleri kilolu gelin adaylarını olduğundan daha da kilolu görünmesine neden olacağından tercih edilmemektedir. Dantelli bir gelinlik ise hayalinizdeki gelinlik motiflerinin daha küçük olduğu modelleri tercih etmelisiniz.PAYLAŞ
YORUM YAP Yorumlarınıza değer veriyor ve bilgilerinizi koruyoruz.

YORUMLAR
düğün trendy logo FİRMALAR HAKKIMIZDA REKLAM İLETİŞİM GİZLİLİK POLİTİKASI SİTE HARİTASI