Sayfa Yükleniyor...
Tesettür Gelin Başı Modelleri

Tesettür Gelin Başı Modelleri

Tüm gelinler için gelinliğin yanı sıra tercih edecekleri saç modelleri de büyük önem taşır. Uzun ve kısa saçlar için birbirinden farklı model olduğu gibi tesettürlü gelin başı modelleri de mevcut. Saç yapımına göre daha zahmetli ve uğraştırıcı bir iş olan türban tasarımı mutlaka uzman kişiler tarafından yapılmalıdır. Hata ve kusur kabul etmeyen tesettür modellerini yapmak da büyük ustalık gerektiriyor.


Model çeşitliliğine de değinecek olursak, saçlarda olduğu kadar olmasa da her tarza ve zevke uygun çeşitler mevcut. Sade tasarımlı modellerin yanı sıra kullanılan kumaş çeşidine ve aksesuarlara göre birçok modelle karşılaşmanız mümkün. Dantelli modellerin de fazlaca yapıldığı günümüzde tesettürlü gelin başı 2019 sezonun trendleri arasında yer alan prenses modelleri de görmek mümkün.Tesettürlü Gelin Başı Aksesuarları


Gelin saçlarında nasıl aksesuarlar kullanılıyorsa, tesettürlü gelin başı modellerinde de birbirinden farklı aksesuar ve tokalar kullanılabiliyor. Gelinliğin modeline, düğünün yapılacağı mekana ve konsepte aynı zamanda gelinin zevkine de uygun olacak her tarzda tesettürlü gelin başı aksesuarı bulmak mümkün. Tesettürlü gelin başı modellerinde en çok kullanılan aksesuarlar da boncuklar, ışıltılı taşlar, inciler ve çiçekler oluyor. Tabi bunları hem küçük iğneli tokalar olarak hem de şık taçlar olarak da kullanabiliyorsunuz.Tesettürlü Gelin Başı Aksesuarları Nereden Alınır?


Gelinler her zaman süslü ve gösterişli olmak için saç ve türban modellerinde çeşitli materyallerden hazırlanan aksesuarları kullanırlar. Bu durumda tabi ki gelinliğin tarzı ve modeli de belirleyici oluyor. Eğer gösterişli bir tesettürlü gelin olmak istiyorsanız türban tasarımınızda mutlaka aksesuar kullanılmasını talep edin. Tesettürlü gelin başı aksesuarları nereden alınır diye soracak olursanız size cevabımız, herhangi bir takı mağazasında istediğiniz tarzda aksesuarları bulabilirsiniz olacak.


Bazen tesettür tasarımda kullanılaca aksesuar ve taçlar kuaförlerde de bulunuyor. Düğün günü hazırlığınızı yapacağınız kuaföre bunu daha önceden sorarsanız daha sağlıklı bir hareket olacaktır. Zevkinize uygun tarzdaki aksesuarları kuaför salonunda bulabilirseniz, takı mağazalarından almanıza gerek kalmaz.Tesettür Gelin Başı Modelleri Nelerdir

Tesettür Gelinlik Seçimi Nasıl Olmalı?


Tesettür gelinlik seçimi konusunda tercihlerinizin zarif ve abartıdan uzak olması tesettürün amacının önüne geçilmesini engelleyecektir. Gelinliğin eteklerinde zengin kesimler tercih edilmeli. Kumaşlarda daha zengin kumaşlar seçilebilir. Kabarık modeller, prenses modeller, hayal tüllerden kaçınılmalı. Zayıf ve uzun boylu gelin adaylarına eteği gösterişli gelinlik modellerini tavsiye ederiz.Tüm gelinler için gelinliğin yanı sıra tercih edecekleri saç modelleri de büyük önem taşır. Uzun ve kısa saçlar için birbirinden farklı model olduğu gibi tesettürlü gelin başı modelleri de mevcut. Saç yapımına göre daha zahmetli ve uğraştırıcı bir iş olan türban tasarımı mutlaka uzman kişiler tarafından yapılmalıdır.

PAYLAŞ
YORUM YAP Yorumlarınıza değer veriyor ve bilgilerinizi koruyoruz.

YORUMLAR
düğün trendy logo FİRMALAR HAKKIMIZDA REKLAM İLETİŞİM GİZLİLİK POLİTİKASI SİTE HARİTASI