Sayfa Yükleniyor...
Bekarlığa Nasıl Veda Etmeli

Bekarlığa Nasıl Veda Etmeli

Bekarlığa veda partileri daima eğlencelidir ve mükemmel anılarla evlere dönülür. Bu eğlenceli geceyi hazırlamak kolay değildir ve bu zorlu görev de gelinin en yakın arkadaşının ya da kardeşinin olur. Geleneksel kına gecesi olarak da adlandırılan gelinin veya damadın bir arkadaşı ya da ailelerce düzenlenen bekarlığa veda partileri artık düğün öncesi kutlanması geleneksel hale gelmiş durumda. Tüm o heyecanlı koşuşturmalardan, gerek ev hazırlığı gerekse düğün, gelinlik, davetiye hazırlıklarından yorulan gelinin ve damadın gerçekten de stres atmak için böyle bir parti düzenlemeye ihtiyacı var.

Gece kulübü


Bekarlığa veda gecenizde sadece içmek ve son bekar gecenizde dilediğinizce dans etmek istiyorsanız, gece kulüplerini tercih etmelisiniz. Böylece sakin ve huzurlu bir gün yerine eğlenceli felekten bir gece geçirebilirsiniz. Tek yapmanız gereken rezervasyon yaptırmak. Ek olarak son dönemlerde oldukça moda olan bekarlığa veda geceleri için özel olarak tasarlanan pastalar gecenizi renklendirebilir.

Bekarlığa veda geceleri

Meyhane


Tüm yakın arkadaşlarınızı toplayıp bir meyhaneye gitmek, masaların üzerinde davullarla, zurnalarla dans etmek en kolay yolu. Hem bunca masraf arasında bir de bunu düşünmek kalmazsanız, hem de kız kıza belki de son kez felekten bir gece çalabilirsiniz. Gideceğiniz yere rezervasyon yaptırırken fiks bir fiyat alırsanız gece boyunca ve sonrasında daha rahat edersiniz. Yemeği düzenleyeceğiniz yerin durumuna göre dansöz getirtebilirsiniz ya da bir fasıl grubu varsa hep birlikte şarkı söyleyebilirsiniz.

Karaoke


Avazınız çıktığı kadar sevdiğiniz şarkıları söylemek, dans etmek ve eğlenmek sizin hakkınız. Artık evleniyorsunuz ve çocukluğunuzdan bu yana acı, tatlı bir çok günü birlikte geçirdiğiniz arkadaşlarınızla en sevdiğiniz şarkıları söylemek sizi o günlere geri götürecektir. Sizin için güzel bir nostalji olacaktır. En yakın arkadaşlarınızla bağıra bağıra şarkı söylemek, yeri geldiğinde hüzünlenmek hatta ağlamak, yeri geldiğinde eski günlerinizi hatırlayıp eğlenmek size çok iyi gelecektir. Hem deşarj olmuş hem de bekarlığa hakkını vererek veda etmiş olursunuz. Bu konuda dikkat etmeniz gereken; karaoke gecelerini düğünden bir gün önce yapmamanız gerektiğidir aksi takdirde düğününüzde eğlenecek ve şarkı söyleyecek hatta ‘evet’ diye haykıracak bir sesiniz olamayabilir.

Bekarlığa veda karaoke geceleri

Spa merkezi


Kadınlar kendilerini şımartmayı çok severler, bunun için de en doğru yer kuşkusuz Spa merkezleridir. Düğününüze birkaç gün kala düzenleyeceğiniz bekarlığa veda partinizde bir spa merkezini tercih etmek size de çok iyi gelebilir. Jakuziye girin, bakım yaptırın, bitki banyosuna girin, masaj yaptırın kısacası kendinizi şımartın. Düğünde nasıl olsa yeteri kadar dans edeceğiz diye düşünüyorsanız, spa merkezleri sizin için bulunmaz bir fırsat. Bekarlığa veda partinizi bu şekilde değerlendirmek hem size hem de arkadaşlarınıza çok iyi gelecektir. Üstelik tüm arkadaşlarınız için unutulmaz ve kaçırılmaz bir gün olacaktır.

hamamda bekarlığa veda partileri

Hamam


Hamamda bekarlığa veda partileri veya kına geceleri yapmak son trendlerin arasında geliyor. Otellerin hamamlarında sizin bekarlığa vedanız için hazırlıklar yapılıyor, yakın kız arkadaşlarınız ve akrabalarınızla size özel bir gün düzenleniyor. İsterseniz kınalarınız da burada yakılıyor. İsteğe göre masaj da yaptırılabiliyor. Hamam sizin için özel olarak süsleniyor, meyve tabakları, içecekler hazırlanıyor. Ayrıca isteğinize bağlı olarak fasıl grubu bile hamama çağrılabiliyor. Eğer bu size çok uçuk geldiyse hamam içerisinde istediğiniz tarzda müzik yayını da yaptırabilir, dilediğinizce eğlenebilirsiniz. Festivale gidin Gelininiz eğlenmeyi ve festivallere gitmeyi seviyor tam da festival sezonunda evleniyorsa bu fikir tam size göre! Şehrinizin en çılgın festivalini seçin, yanınıza istediğiniz ve gereken malzemeleri alın ve eğlencenin tadını çıkarın!

PAYLAŞ
YORUM YAP Yorumlarınıza değer veriyor ve bilgilerinizi koruyoruz.

YORUMLAR
düğün trendy logo FİRMALAR HAKKIMIZDA REKLAM İLETİŞİM GİZLİLİK POLİTİKASI SİTE HARİTASI