Sayfa Yükleniyor...
Düğün Mekanına Göre Gelinlik Seçimi

Düğün Mekanına Göre Gelinlik Seçimi

Gelinlik modeline karar vermek belki de evlilikte karar verilmesi en zor şeylerden biridir. Şimdi size bir ipucu: Önce düğününüzün stiline karar verin,sonra gelinlik modeline… Peki seçtiğiniz düğün mekanına göre gelinlik seçiminiz nasıl olmalı? Gelin beş farklı tarzdaki evlilik stilini inceleyip, buna en uygun gelinlik modellerine yakından bakalım. Göreceksiniz, seçtiğiniz düğün tarzı gelinlik konusunda da yol gösterici olacak.Kır DüğünüŞu sıralar oldukça popüler bir tarz olan kır düğünleri içinde bolca çiçeği, yeşilliği ve rüstik detayı içeriyor.Samimi ve sıcak bir atmosfer sağladığı için açık hava düğünlerinde çokça tercih edilen kısa ve uçuş uçuş modeller, pek çok gelinin favorisi.Eğer seçiminiz kır düğününden yanaysa kırık beyaz, şampanya ve hatta açık pembe gelinliklerin bu stile çok yakışacağını söyleyebiliriz.

Plaj DüğünüKim plaj düğünlerini sevmez ki? Kumlar içinde, denizin kenarında,maviler ve beyazlar eşiğindekidüğünler hem konukların, hem de düğün sahiplerinin gözdesi,Aradığınız farklı ve unutulmaz bir deneyimse,düğün geceniz için şifon ve dar kesim gelinlik modelleri tercih edebilirsiniz.plaj düğünü için gelinlik seçimiSalon DüğünüSalonlar, oteller ve restoranlar pek çok insanın düğün için ilk tercih noktası.Hem ulaşımın pratik olduğu, hem de şık bir atmosfer sunan bu mekanlar farklı stildeki düğünlere ev sahipliği yapılmasına imkan veriyor. Bu tarz mekanlarda kendini gösteren bir stili tercih edebilir, zarif-ince kesim veya kabarık-prenses gelinlik modellerini düşünebilirsiniz.

Şu sıralar oldukça popüler bir tarz olan kır düğünleri içinde bolca çiçeği, yeşilliği ve rüstik detayı içeriyor.Samimi ve sıcak bir atmosfer sağladığı için açık hava düğünlerinde çokça tercih edilen kısa ve uçuş uçuş modeller, pek çok gelinin favorisi.Eğer seçiminiz kır düğününden yanaysa kırık beyaz, şampanya ve hatta açık pembe gelinliklerin bu stile çok yakışacağını söyleyebiliriz.
Nikah-KokteylKalabalık ve gösterişli organizasyonlar yerine nikah ve kokteylle daha sade ve zarif bir seremoni gerçekleştirmekte mümkün. Bu tarzı seçen çiftler böylece hem sevdikleri insanlarla vakit geçirme şansı buluyorlar, hem de evlilik törenini abartıdan uzak bir biçimde ele alabiliyorlar.Tercihiniz bu tarz bir törense, zarif ve modern gelinlik seçimleri seremoninize çok yakışacaktır.modern gelinliklerYurt Dışı DüğünleriDüğününüzü sadece yakın arkadaşlarınız ve ailenizle geçireceğiniz özel bir davet olarak hayal ediyorsanız bunun için yurt dışını seçmeyi düşünebilirsiniz. Farklı bir kültürde, sadece en sevilenlerin arasında yapılacak seremoninin yeri de, bıraktığı iz de farklı olacaktır. Bu tarz törenlerde taşıması , nakliyesi kolay modellerin tercih edilmesi önem taşıdığından fazla uzun kuruklu veya kabarık olmayan gelinlikleri tercih etmeniz hayatınızı kolaylaştırabilir.yurt dışında gelinlik seçimiEğer Hala mekan seçiminizi yapmadıysanız ve düğününüz İstanbul da olacaksa İstanbul`da Düğün Mekanı Seçimi linkinden mekan önerilerimize göz atabilirsiniz.
PAYLAŞ
YORUM YAP Yorumlarınıza değer veriyor ve bilgilerinizi koruyoruz.

YORUMLAR
düğün trendy logo FİRMALAR HAKKIMIZDA REKLAM İLETİŞİM GİZLİLİK POLİTİKASI SİTE HARİTASI