Sayfa Yükleniyor...
 Kış Mevsiminde Balayı İçin Gidilebilecek Yurtdışı Rotaları

Kış Mevsiminde Balayı İçin Gidilebilecek Yurtdışı Rotaları

Genellikle sıcak yaz günlerinde balayı düşlendiği için çiftler düğün tarihlerini yaz aylarına ayarlamak isterler. Aslında düğün tarihi kış ayında olan çiftler de balayını geçirmek için istekleri doğrultusunda sıcak ya da soğuk harika yer seçenekleri bulabilirler. Örneğin çiftler kış mevsiminde yaz tatili için gidilebilecek yurtdışı yerler arasında yazın keyfini süren güney yarımkürede balayı tatilinin tadını çıkarabilirler. Bu seçeneklerin yanında kış mevsiminde evlenip balayında kış tatili yapmak isteyen çiftler için de eşsiz güzellikte ülke seçenekleri bulunmaktadır.

Kış Mevsiminde Yaz Tatili İçin Gidilebilecek ÜlkelerKış mevsiminde yaz tatili için gidilebilecek yurtdışı yerler arasında birçok seçenek vardır. Sıcak yerlerin tadını çıkarmak isteyen çiftler için gidilebilecek yerlerin bir kısmından bahsedelim:

İlk olarak çok beğenilen yerlerden biri olan Hurghada, Mısır’ da Kızıldeniz kıyısında bulunmakta ve büyüleyici güzelliği ile balayı çiftleri için romantik bir tatil seçeneği olmaktadır.

Diğer bir seçenek ise beyaz kumsalları, masmavi koyları ile balayı çiftlerini bekleyen Dominik Cumhuriyeti’dir ve dalmayı sevenler için de harika bir tatil seçeneği olmaktadır.

Dubai de balayı için tercih edilen seçenekler arasında olmakta ve lüks, deniz kenarındaki otelleri ile balayı için tercih edilmektedir. Alışveriş yapmayı sevenler için kaçırılmayacak bir balayı tatili seçeneğidir.

Son olarak da çoğu kişinin görmek ve de bulunmak istediği Maldivler, balayı için Hint Okyanusu’nda bulunan bir tatil cennetidir. İçinde barındırdığı yüzlerce adada balayı için oldukça konforlu ve lüks oteller bulunmakta olup çiftler için popüler olan tatil mekanlarındandır. Ayrıca Türk vatandaşlarından vize istememesi de çok tercih edilme sebeplerinden biridir. Kış Mevsiminde Balayı İçin Gidilebilecek Yurtdışı Rotaları NelerdirKış Mevsiminde Kış Tatili İçin Gidilebilecek ÜlkelerKış mevsiminde yaz tatili için gidilebilecek yurtdışı yerler yanında kış tatili yapmak isteyenler için de çok güzel ve eğlenceli tatil mekanları bulunmaktadır. Bunlar arasında en çok tercih edilen yerlerden aşağıda bahsedelim:

Kış mevsiminde balayının en güzel geçirileceği yerlerden biri tabi ki Norveç’tir. Burada balayı biraz pahalıya patlasa bile çiftler kış mevsiminde romantik bir tatil yapabilir, Oslo’dan Tromso’ya gezebilirler.

Diğer bir seçenek ise Bulgaristan’ da bulunan Bansko şehridir. Kayak yapmayı sevenler için oldukça uygun olan Bansko şehri güzel manzaralar eşliğinde balayı tatili için kaçırılmayacak fırsattır.PAYLAŞ
YORUM YAP Yorumlarınıza değer veriyor ve bilgilerinizi koruyoruz.

YORUMLAR
Yeşim Yıldız 06.04.2019 23:47:24

Bilgilendirici yazı için teşekkürler, ancak türk kültüründe sanki kışın balayı çekici gelmeyebilir ancak andorradan beklerdim ama bulgaristan çok şaşırttı beni kışın harika bir yer oluyormuş.

Düğün Trendy Düğün Trendy

Güzel yorumunuz için teşekkürler Yeşim Hanım.

Gülbin Kara 18.03.2019 22:31:06

Kış mevsiminde balayıda yani tabi herkesin görüşü farklıdır ama biraz saçma gibi sanki :)

Düğün Trendy Düğün Trendy

Öyle demeyin kış tatili rotaları hiç fena değiller. Yorumunuzu paylaşmanız bizleri mutlu etti Teşekkürler.

düğün trendy logo FİRMALAR HAKKIMIZDA REKLAM İLETİŞİM GİZLİLİK POLİTİKASI SİTE HARİTASI