Sayfa Yükleniyor...
Sade Gelinlik Modelleri

Sade Gelinlik Modelleri

2019 gelinlik modelleri arasında sade gelinlik modelleri gelin adayları tarafından büyük ilgi görüyor. Geniş bir tasarım ağına sahip olan sade gelinlik modelleri, tercih konusunda sizi kararsızlığa düşürse de sadelikle şıklığı kolayca bir araya getirebileceğiniz modeller oluyor. 2018 prenses gelinlik modelleri sade gelinlik modelleri arasında ilk tercihlerden birisi olurken sade gelinlik modelleri bu kadarla sınırlı kalmıyor. Bu konudaki sorularınızı tahmin eder gibiyiz. Bu nedenle bu konudaki tüm modelleri araştırarak sizler için bu yazımızda derledik.Sade Gelinlik Modelleri Hangileridir ?A kesim gelinlik modelleri; sade gelinlik modelleri arasında hem şık ve gösterişli hem de bir o kadar sade modeller olmakla birlikte gelin adaylarını cezp eden modeller arasına giriyor. Balık gelinlik modelleri; Genellikle gelin adaylarının sade düğün ve nikah törenlerinde tercih ettiği sade gelinlik modelleridir. Özellikle kum saati vücut tipi için son derece uygun olan bu model, ince vücut hatlarını muntazam bir şekilde ortaya çıkarmaktadır. Uzun kollu gelinlik modelleri; 2018 yılında sade gelinlik modelleri olarak karşımıza çıkıyor. Sade dantellerle detaylandırılmış kol ayrıntıları ile ön plana çıkan uzun kollu gelinlik modelleri, sade ve uzun olarak tasarlanmış duvak modelleri ile kusursuz hale getirebilirsiniz. Prenses Gelinlik Modelleri; Belden oturtmalı ve eteği oldukça kabarık olan bu modeller derin sırt ve yaka dekoltesiyle birlikte sadeliği şıklıkla buluşturuyor.

Sade Gelinlik Modelleri İçin Duvak ÖnerileriSade gelinlik modelleri tercih edecekseniz mutlaka duvak modeliniz de gelinlik modelinize uyum sağlamalıdır. Eğer sade, işlemeleri olmayan bir model tercih edecekseniz duvağınızda çok gösterişli olmayan işlemeler kullanabilirsiniz. Sade ancak dantelli bir gelinlik modeli giyecekseniz duvağınızın uzun olmasının yanı sıra mutlaka gelinliğinizin dantellerinden duvağınızın uçlarında da kullanmalısınız. Dilerseniz dantelli bir sade gelinlik üzerine daha kısa ve dantelli bir duvak tercihi de yapabilirsiniz.
2018 prenses gelinlik modelleri sade gelinlik modelleri arasında ilk tercihlerden birisi olurken sade gelinlik modelleri bu kadarla sınırlı kalmıyor. Bu konudaki sorularınızı tahmin eder gibiyiz. Bu nedenle bu konudaki tüm modelleri araştırarak sizler için bu yazımızda derledik.PAYLAŞ
YORUM YAP Yorumlarınıza değer veriyor ve bilgilerinizi koruyoruz.

YORUMLAR
düğün trendy logo FİRMALAR HAKKIMIZDA REKLAM İLETİŞİM GİZLİLİK POLİTİKASI SİTE HARİTASI