Sayfa Yükleniyor...
Kış Düğünleri İçin Tema Önerileri

Kış Düğünleri İçin Tema Önerileri

Düğün denildiğinde eskiden hep yaz ve bahar ayları gelirdi aklımıza ama artık kış aylarında da düğün yapmayı tercih edenler var. Yaz düğünleri için tema bulmak ne kadar kolaysa kış düğünleri için de bir o kadar zordur. Malum havalar soğuk olduğu için tek alternatifiniz düğün salonları, oteller ya da balo salonları oluyor. Acaba bu mekanlar için nasıl konseptler bulabilirim diye düşünüyorsanız, biz size birkaç öneride bulunalım. Kış düğünleri için tema önerileri konusunu ele alacağımız bu yazı umarım işinize yarar.Kış düğünleri aslında romantik bir fikirdir. Yaz aylarına göre romantizme daha çok vurgu yapılır kış aylarında. Bu yüzden de kış düğünleri için tema önerilerimizin hepsinde romantizmi ön planda tutacağız.


Beyazın Hakim Olduğu Romantik Düğünler


Beyaz; asaletin, saflığın ve doğallığın sembolüdür. Kış aylarında da gözlerin en çok aradığı renktir beyaz. Kar yağdığında her yerin beyazlarla kaplandığı o kare vardır ya, işte o hepimizin hayalindeki kış fotoğrafıdır. Bunu da düğününüze tema olarak uyguladığınızda kusursuz bir kış düğünü planlamış olacaksınız. Büyük oteller ile balo ve düğün salonları için uygun olan romantik beyaz teması için yapılacak şey tüm salonu beyazlarla süslemek. Masadan sahneye, duvarlardan tavana kadar her bölümde beyaz dekorlar kullanılmalı. İpekler, tüyler, pamuklar ve kristaller sizin bu konsept için en büyük yardımcılarınız olacak.


Düğün Tema Önerileri

Çiçekler sadece yaz ve bahar aylarında açmaz, kış aylarında da açan birçok çiçek çeşidi var. Orkide, zambak, kış yasemini ve karanfil bunlardan birkaçıdır ve sizin düğün teması arayışlarınızı da sona erdirebilecek güzelliklere sahiptirler. Farklı renklere sahip bu çiçeklerle kış aylarında mükemmel bir düğün organize edebilirsiniz.


Klasik Temalı Düğünler


Bunun için yapacağınız şey çok basit. Kendinize eski çağlardan bir dönemi seçeceksiniz ve o dönemin havasını, ruhunu kısacası her şeyini düğününüze yansıtacaksınız. Seçeceğiniz döneme göre renk ve dekorları da kolaylıkla temin edebilirsiniz. Örneğin kraliyet düğünü temasını ele almak istiyorsanız; gösterişli dekorlar, altın-gümüş-kırmızı renkli detaylar ve antika eşyaları kullanabilirsiniz. Bu tema sizin son derece gösterişli ve ihtişamlı bir düğün organize etmenizi sağlayacak.


Kış düğünleri temaları nelerdir

Yılbaşı Temalı Düğünler


Aralık ayında bir düğün planlıyorsanız, noel temasını da seçebilirsiniz. Tüm salonda kar yağmış havası yaratabilirsiniz. Şık ve gösterişli süslerle bezenmiş birkaç tane de yılbaşı ağacı olursa alın size noel konsepti. Bu da kolay uygulanabilecek bir kış düğünü teması. Kış düğünleri için tema önerilerimiz bu şekilde. Aralarından birini seçebilir ya da fikir edinebilirsiniz.PAYLAŞ
YORUM YAP Yorumlarınıza değer veriyor ve bilgilerinizi koruyoruz.

YORUMLAR
düğün trendy logo FİRMALAR HAKKIMIZDA REKLAM İLETİŞİM GİZLİLİK POLİTİKASI SİTE HARİTASI