Sayfa Yükleniyor...
Straplez Gelinlik

Straplez Gelinlik

Straplez yaka askısız ve kolsuz yapıya sahip olan yaka tipidir. Göğüs bölgesinin üzerinde olup göğüs bölgesini kaplayan modellerdir. Staplez yaka düz ve kalp yaka olarak ikiye ayrılır. Bu yaka seçiminde kol ve askı gibi detayları düşünmenize gerek kalmaz. Straplez yaka gelinlik seçimi en çok tutulan modellerdir. Göğüs bölgesine dümdüz uzanan göğüsü kaplayan askısız modele düz yaka straplez yaka denilir. Romantik ve masum görünmek isteyen gelinler için dantelli düz yaka straplez seçilmelidir. Kalp yaka straplez modeli daha seksi görünmek isteyen gelinlerin seçtiği modeldir, bu model göğüs bölgesinde kalp şeklinde yada M şeklinde olan yakalardır. Hem straplez hem de kayıp yaka isteyenler için illüzyon yaka straplez gelinlik modelleri de vardır.

Straplez Yaka Gelinlik Hangi Vücut Tipine Uygundur ?Atletik, dikdörtgen vücut tipine sahip insanların seçmesi gereken modellerdir. Omuz, göğüs, bel ve kalça ölçülerinin birbirine yakın olması gerekmektedir. Bu vücut tipine straplez yaka gelinlik seçimi yapılmalıdır. Omuzların güzelliğini ortaya çıkarmak isteyenler için birebir olan straplez modeller düğün esnasında şık ve rahat kullanım için tasarlanmıştır. Bu modeli seçen gelin adayının göğüs ölçülerinin de büyük olmaması gerekmektedir, hem görsel açıdan hem de rahat anlamında size çok zorluk çıkarır. Sade ve şıklığı bir arada bulunduran bu modelde etek kısmının üst kısmın uyumlu olması gerekmektedir bu sayede daha zarif bir görüntü elde edersiniz.2018 Straplez Yaka Gelinlik Modelleri2018 straplez yaka gelinlik modelleri bu senenin en çok tercih edilen modelleri arasındaki yerini aldı. Her sezon en çok tercih edilen straplez gelinlik modelleri, bu yıl da popülerliğini kaybetmedi. Straplez yakada bu yıl en çok tercih edilen model ise kalp yaka oldu. Özellikle dantel işlemelerinin ön plana çıktığı modellerde taş ve boncuk işlemeleri de kullanılıyor. 2018 straplez yaka gelinlik modelleri için kullanılan kesimlere de değinecek olursak neredeyse tüm modellerden örneklerle karşılaşabilirsiniz. Prenses, düz, balık ve A kesim gelinlik modellerinde straplez yaka çokça kullanılıyor.Straplez Yaka Gelinlik Seçiminin Püf NoktalarıStraplez yaka gelinlik seçiminin püf noktaları gelin adaylarını yakından ilgilendiren bir konudur. Her yaka tipinde olduğu gibi straplez gelinlikleri de mutlaka vücut ölçülerinize göre seçmelisiniz. Straplez yakanın iki çeşidi vardır; düz yaka straplez ve kalp yaka. Düz olan askısız, göğsün üzerinde düz şekilde uzanan bir yaka modelidir. Kalp yaka ise 2 tane eğrinin kalp şeklinde birleştiği formdan oluşur. Romantik ve masum görünüm için düz yaka, seksi ve gösterişli görünüm için de kalp yaka tercih edilmeli. Omuzlarınız geniş ve göğüsleriniz küçük ise bir de dikdörtgen vücut şekline sahipseniz kesinlikle straplez yaka bir gelinlik seçmelisiniz. Üst bedeni kısa olanlar kalp yaka straplezle bu bölgesini olduğundan uzun gösterebilirler. Çok zayıf olanların da kurtarıcısı drapeli straplez modeller oluyor. Straplez yaka gelinlik seçiminin püf noktaları kısaca bunlar, bu uyarıları dikkate aldığınız takdirde kusursuz bir gelin olabilirsiniz.Gelin İç Çamaşır ModelleriStraplez Gelinliğe Uygun Takı SeçimleriStraplez gelinliğe uygun takım seçimleri sizi çok fazla zorlamaz. Çünkü takı kullanımı için en uygun gelinlik yakası straplezdir. Bu tarzda bir gelinlik giymeniz durumunda gelin takı setleri içinden istediğiniz her modeli rahatlıkla kullanabilirsiniz. Özellikle gelinliğiniz sade bir tarza sahipse takı konusunda daha da özgürsünüz; inci, elmas, altın ve pırlantalarla süslenen kolye, küpe, yüzük ve bilekliklerden istediklerinizi seçip kullanabilirsiniz.
Straplez yaka askısız ve kolsuz yapıya sahip olan yaka tipidir. Göğüs bölgesinin üzerinde olup göğüs bölgesini kaplayan modellerdir. Staplez yaka düz ve kalp yaka olarak ikiye ayrılır. Bu yaka seçiminde kol ve askı gibi detayları düşünmenize gerek kalmaz.Straplez Yaka Seçiminde Nasıl Bir İç Çamaşırı Kullanmalıyız ?Straplez yaka gelinlik seçimi yaptığımız zaman gündelik hayatta straplez yakada kullandığımız iç çamaşırlarını kullanabiliriz. İç çamaşırı askısız sütyen yada korse kullanılmalıdır, sırtı açık gelinlik modeli kullanacaksak korselerin sırtsız modellerini tercih edebilirsiniz. Şeçilen gelinliğin dantel modeline göre sütyenin modeli birbirine uyumlu olmalıdır. Gelinlik ile birleşik olan bu sütyen modelleri daha güzel bir görüntü sağlamak için gelinliğe dikili olur bu sayede düğün esnasında dans ederken, yürürken daha rahat etmenizi sağlar. Kalp yaka ve illüzyon yakada modellerinde de iç çamaşırı aynı şekilde gelinliğe dikili olur.

PAYLAŞ
YORUM YAP Yorumlarınıza değer veriyor ve bilgilerinizi koruyoruz.

YORUMLAR
düğün trendy logo FİRMALAR HAKKIMIZDA REKLAM İLETİŞİM GİZLİLİK POLİTİKASI SİTE HARİTASI